04 wrz, 2013

Zabawa na FB

Autor: krolix Kategorie: Bez kategorii

zap

Zapraszamy Was do zabawy, w której do wygrania 6 bardzo fajnych nagród :)

Szczegóły i zgłoszenia do zabawy TUTAJ, a nagrody to:

1) 3x zestaw:”ZOO Alfabet” Bazgroszyt + „Bajdulki dla dzieci” Aliny Gierun. Zestaw dla 4-5 latków.

Więcej informacji o zestawie:

„ZOO Alfabet” – Zanim zacznę pisać. Przygotowanie do nauki pisania

Naukę alfabetu najlepiej zacząć od rysowania! Specjalne ćwiczenia grafomotoryczne przygotują umysł oraz rękę Twojego dziecka do bezstresowej nauki pisania!

W tym wyjątkowym Bazgroszycie wszystkie literki alfabetu zostały wplecione w zabawne rysunki zwierząt, które dziecko może swobodnie kolorować.

Do Bazgroszytu dołączone są kolorowe naklejki oraz plakat z alfabetem.

Dlaczego warto?

Naukę alfabetu najlepiej zacząć od rysowania, dlatego przygotuj swoje dziecko do nauki pisania zanim pójdzie do szkoły. Dzięki temu będzie czuć się pewnie w szkolnej ławce, a świat liter nie będzie miał przed nim tajemnic.

Dzięki temu, że literki są wplecione w przygody i rysunki zwierzątek, dziecko się nie nudzi. Może kolorować zwierzątka i dorysowywać wymyślone przez siebie elementy, a nauka staje się zabawą.

Ćwicząc w naszych kartach ZOO Alfabetu, dziecko rozwija sprawność swojej ręki, przygotowując ją do pisania, a także zapoznaje się ze światem literek. Kolorowe naklejki oraz plakat uprzyjemniają zabawę.

Nagroda od Bazgroszyt.pl

„Bajdulki dla dzieci” Aliny Gierun

bajdulki

Bajdulki to zestaw 15 bajek dla dzieci, a jedna ładniejsza od drugiej, każda niosąca ważne przesłanie i naukę dla dzieci.

O autorce:

Alina Gierun – urodziła się 7 stycznia 1961 roku w Chełmie, pięknym mieście na Wyżynie Lubelskiej. Chełmskie wzgórza, pełne zieleni, kryją w sobie wiele historii, bajek i legend, które  czekają na swoich odkrywców. W jej domu rodzinnym książka zajmowała szczególne miejsce.

Mama zgromadziła bogatą bibliotekę, dużo czytała dzieciom. Autorka już jako kilkuletnie  dziecko wymyślała swoje bajki i opowiadała je rodzeństwu do snu.

Od 30 lat pracuje jako nauczycielka w przedszkolu i łączy pracę z pasją. Pisze bajki, wiersze,  maluje obrazy dla dzieci, a jej przedszkolaki słuchają bajdulek, których są inspiracją.  Opowieści zwarte w tomiku, choć tak realne, że można utożsamiać się z ich bohaterami,  poddały się bajkowym czarom autorki, które sprawiają, że zwyczajność ulatuje, a jej miejsce  zajmują niesamowite przygody.

Nagroda od Wfw Wydawnictwo

2) 1x drewniana układanka przestrzenna SAFARI. Klocki dla dziecka od 2 lat.

Zestaw 6 drewnianych sześcianów z obrazkami. Na każdej ścianie klocka znajduje się element innego obrazka. Prawidłowo ułożone dają 6 różnych możliwości ułożenia obrazków.

WARTOŚCI DYDAKTYCZNE:
• Układanka ta rozwija spostrzegawczość;
• wyobraźnię oraz zdolności manualne;
• kształci pamięć;
• uczy zręczności;
• usprawnia również koordynację ruchowo – wzrokową.

ZAWARTOŚĆ: 6 klocków wykonanych z drewna bukowego. Wymiary klocka: 40 x 40 x 40 mm

Certyfikat:
Produkt posiada znak bezpieczeństwa CE.
Surowce używane do ich produkcji posiadają wymagane atesty i spełniają wymogi określone przez Unię Europejską w dyrektywie EN 71.

Nagroda od PILCH

3) Kolorowy śliniak dla juniora Radiant Baby. Dla dziecka 1-3 lat.

Największy spośród śliniaków Mymonki. Zakrywa ramiona, idealny do nauki samodzielnego jedzenia. Pasuje nawet na trzylatki. Kieszonka łapie okruszki, a duża powierzchnia śliniaka zabezpiecza ubranie przed plamami. Jest:
- wodoodporny
- odporny na zabrudzenia
- pochłania brzydki zapach
- regulowane zapięcie na rzep
- kieszonka na okruszki
- prać w pralce i powiesić do wysuszenia

Nagroda od Mymonki.pl

4) Różowy śliniaczek Pink Fizz. Dla dziecka 6-24 miesiące.

Śliniak XXL polecamy maluchom od 6 do 24 m-cy. Jest to wariant Super Śliniaka powiększony o powierzchnię ochraniającą nóżki dziecka. Idealny do krzesełek, wózków i fotelików samochodowych. Jest:
- wodoodporny
- odporny na zabrudzenia
- pochłania brzydki zapach
- regulowane zapięcie na rzep
- kieszonka na okruszki
- prać w pralce i powiesić do wysuszenia

Nagroda także od Mymonki.pl

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!

1 komentarz do "Zabawa na FB"

1 | benc.pl

5 września 2013 o 13:46

Awatar

UWAGA WYNIKI:
Zestawy nr 1 lecą do: Danuta Kocur, Ewa Winogradzka i Berenika Lis
Nagroda 2 ldo Ewunia Dudzińska
Nagroda 3 do Agnieszka Łazarczyk
Nagroda 4 do Arek Dziewa

Serdeczne gratulacje! Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział, a Zwycięzcom gratulujemy! Prosimy o przesłanie maila na: katarzyna@freshmind.pl w tytule maila nazwy konkursu, a w tekście maila dane do wysyłki nagrody i numer nagrody

Twój komentarz