29 sie, 2013

Wyprawka przedszkolaka bez wychodzenia z domu od Bazgroszyt.pl

Autor: krolix Kategorie: Bez kategorii

Twoje dziecko idzie do przedszkola? Zastanawiasz się, jak je do tego przygotować? Każde dziecko przed pójściem do przedszkola jest nieco wystraszone i niepewne tego, co je tam czeka- w końcu to duża zmiana w codziennym życiu. Aby ułatwić przygotowania i uprzyjemnić czas oczekiwania na nowy etap w życiu dziecka, upewnij się, że macie wszystkie rzeczy, które będą potrzebne w przedszkolu. Poszukaj w sklepach kapci w ulubionym kolorze przyszłego przedszkolaka. Możesz uszyć mu worek z materiału, który sam wybierze. Pamiętaj także, że dziecko będzie potrzebować przyborów do rysowania i malowania.

Specjalnie dla wszystkich dzieci idących do przedszkola i by ułatwić zakupy ich rodzicom, edukacyjny portal Bazgroszyt.pl przygotował Wyprawkę Przedszkolaka.

Wyprawka Przedszkolaka od Bazgroszyt.pl to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na kompletowanie materiałów dla swojego dziecka. Wyprawkę przedszkolaka od Bazgroszyt.pl otrzymasz bez wychodzenia z domu!

Wyprawka Przedszkolaka zawiera materiały najwyższej jakości:

  • Blok rysunkowy, techniczny i z kolorowymi kartkami,
  • Kredki Bambino, farby i pędzle, mazaki, plastelinę,
  • Ołówek, temperówkę, gumkę do mazania,
  • Kleje i nożyczki,
  • Kolorową bibułę.

Do tego otrzymacie Wyjątkowy Bazgroszyt dla Przedszkolaków wraz z kolorowymi naklejkami GRATIS!

Wyprawka Przedszkolaka zawiera pełen komplet materiałów niezbędnych maluchom, które zapewnią idealny start Twojego dziecka w przedszkolu. Wszystkie materiały to produkty najwyższej jakości: Bambino, Astra, Stabilo.

Dobre przygotowanie, zarówno psychologiczne jak i praktyczne (kredki itp.) pomoże dziecku poczuć się pewniej w nowej sytuacji i na pewno ułatwi mu dobry start w przedszkolu.

Więcej na:

www.bazgroszyt.pl

www.facebook.com/mowimyobrazami

www.facebook.com/bazgroszyt

 

Brak komentarzy do "Wyprawka przedszkolaka bez wychodzenia z domu od Bazgroszyt.pl"

Twój komentarz