20 gru, 2012

Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki – konkurs!

Autor: krolix Kategorie: Benc poleca|Dziecko|Konkursy|Zdrowie

Chcielibyśmy Was bardzo serdecznie zaprosić do udziału w naszym konkursie. Sponsorem nagród – zestawów witamin dla niemowląt jest Oleofarm.

Co należy zrobić, aby wygrać?

W komentarzu na dole strony opisz zadanie a) i odpowiedz na pytanie b):

a) Jak wyobrażasz sobie lub jak wyglądało pierwsze Boże Narodzenie z Twoim maluszkiem?

b) Nasza witamina D-Vitum zawiera odpowiednią, rekomendowaną, dzienną dawkę witaminy D dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Napisz ile ona wynosi. Podpowiedź znajdziesz na naszej stronie www.kid-vitum.pl

Czas trwania konkursu: 21.12.2012 – 6.01.2013r.

Wyniki podamy w tygodniu po zakończeniu konkursu :)

Sponsor nagród

Nagrody

5 najciekawszych historii (warunkiem jest także poprawna odpowiedź na pytanie b.) zostanie nagrodzonych zestawami witamin Oleofarm:

 

1 szt. K-Vitum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 szt. KiD-Vitum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

półroczny zapas D-Vitum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość  każdego zestawu nagród to 145,50 PLN.

UWAGA NIESPODZIANKA DLA KAŻDEGO!

Dla każdego uczestnika konkursu przygotowaliśmy specjalną niespodziankę – bezpłatne konsultacje dietetyczne dotyczące żywienia mam i niemowląt oraz dzieci. Wystarczy napisać na adres: dietetyk@oleofarm.com.pl, w tytule maila wpisując: konkurs-benc.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

25 komentarzy do "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki – konkurs!"

1 | MARLENA

21 grudnia 2012 o 13:37

Awatar

A. Pierwsze Boze Narodzenie… milion planow, multum przygotowan wspanialy czas… A tu moje 7 miesieczna córeczka uczy sie raczkowac. czekalam na to od dluzszego czasu :) a Ona wybrala sobie ten najgorętszy czas :) NAsze pierwsze święta spedzimy razem tzn Ja, mąż i nasz skarbek. Córeczka wsprost uwilebia kolorowe lampki, juz ubraną choinke i próbowanie przygotowywanych dań. chcialabym zeby moja mała zapamietala takie swieta do konca, te zapachy, napiecie. A potem czas spęczony tylko z najblizsza rodziną w miłości i życzliwość

B. Rekomendowana dzienna dawka witaminy D to 400 j.m. (10 µg), co odpowiada zawartości jednej kapsułki otwieranej „twist-off” preparatu D-Vitum.

2 | Marzena Nawrot

21 grudnia 2012 o 15:01

Awatar

a) niestety dopiero kolejne Święta Bożego Narodzenia spędzimy z naszym synkiem, ponieważ rodzi sie dopiero w styczniu. Jestem jednak pewna że będzie brał czynny udział w ubieraniu choinki jak i w przygotowaniu kolacji wigilijnej. Juz widze jak mały rozrabiaka ściąga bombki z choinki i ciągnie za łańcuchy. Pomoc w ugniataniu ciasta na uszka również będzie niezbędna-maluszek napewno chętnie uciapcia sobie rączki. Wiem, że te Boże narodzenie będzie najpiękniejsze w naszym dotychczasowym życiu:)
b) dla maluszka karmionego piersią wystarczająca dawka witaminy D-Vitum w ilości 1 kapsułki dziennie będzie wystarczająca.

3 | A,gnieszka

21 grudnia 2012 o 15:27

Awatar

A) Pierwsza gwiazdka właśnie przed nami a Maja jest moim prezentem,choć urodziła się pare m-cy temu ;) Ponieważ tata długo pracuje,Maja dzielnie towarzyszy mi w przygotowaniach.Bardzo jej się podoba obserwacja mamy przy różnych czynnościach i w różnych pozach przybieranych przy wieszaniu firanek ;) Gwiazdkę spędzimy jak co roku w gronie najbliższych,będą nas 4 pokolenia,a Maja jako że jest to jej pierwsza gwiazdka będzie gościem honorowym :)
Chciałabym aby Święta były dla niej tak samo magicznym czasem jak dla mnie kiedy byłam dzieckiem.Niech kojażą jej się z zapachem pomarańczy,lepieniem pierogów i wypatrywaniem tej pierwszej najjaśniejszej gwiazdki.Ponieważ jest jescze malutka pod choinką będzie czekał na nią mięciutki pluszowy miś.

B) Rekomendowana dzienna dawka witaminy D to 400 j.m.

4 | Anna

21 grudnia 2012 o 21:03

Awatar

Rekomendowana dzienna dawka witaminy D to 400 j.m. (10 µg), co odpowiada zawartości jednej kapsułki otwieranej „twist-off” preparatu D-Vitum.
Najbliższe Boże Narodzenie spędzimy jeszcze z naszą dzidzią w brzuszku, ma przyjść na świat po Nowym Roku, te Święta będą więc bardzo wyjątkowe. Następne z całą pewnością będą jeszcze wspanialsze, chciałabym aby nasza córeczka czuła się wtedy wyjątkowo, odświętny strój, specjalnie przygotowane dla Niej również jedzenie, dźwięk kolęd na które już teraz żwawo reaguje wierceniem się pod moim serduszkiem. Chciałabym ją wziąć na jej pierwszą pasterkę, ja nie opuściłam jeszcze żadnej odkąd się urodziłam, a na pierwszej byłam mając 4 miesiące, może dlatego tak lubię na nią chodzić. Chciałabym kolorowego drzewka, na które będzie spoglądać z ciekawością, a pod nim prezentów, takich chociażby symbolicznych. Mam nadzieję, że i to i przyszłe Boże Narodzenie będzie dla nas wyjątkowe i niezapomniane:)

5 | Ewelina

22 grudnia 2012 o 10:10

Awatar

Dzienna dawka witaminki D wynosi 400 j.m. (10 µg). Nasze pierwsze święta z córeczką były niesamowite. Choć Nadia była jeszcze bardzo malutka przyszedł do niej mikołaj.Córcia od razu sprawdziła jak trzyma się broda mikołaja :) Gdy otrzymała prezent była tak zaciekawiona pakuneczkiem ,że już na nic nie zwracała uwagi. Gdy zaczęłam rozpakowywać jej prezencik malutka była bardzo skupiona , a gdy zobaczyła nowe zabawki śmiała się w głos ze szczęścia. To była piękna chwila,pierwszy głośny śmiech mojego dziecka. Już każde święta będą magicznę gdyż moja córcia jest z nami.

6 | ala-84

22 grudnia 2012 o 10:15

Awatar

A. Pierwsze nasze święta we czworo dopiero za rok ale ja już je widzę oczami wyobraźni!! Razem ze starszym synkiem będziemy robić ozdoby choinkowe a maleńka będzie raczkować pomiędzy tym całym strojeniem. Chcę aby moje dzieci czerpały z magii Świąt jak najwięcej więc razem będziemy hołdować naszym rodzinnym tradycjom…wspólne robienie pierniczków a później ozdabianie!! W dzień Wigili wstaniem wcześnie rano i ubierzemy choinkę:)) Spakujemy się wyjedziemy w szeroki świat do dziadków gdzie już od rana słychać śpiew kolędy, każdy na każdego wpada a przy stole siedzimy ściśnięci jak sardynki w puszce. Właśnie to najbardziej kocham w świętach i dzieciom na pewno też przypadnie do gustu ten misz-masz świąteczny…życzenia, uściski i wypatrywanie pierwszej gwiazdki!! Szelest rozrywanego i papieru i głośny śmiech!!! Dwa pozostałe dni również spędzamy z całą rodzinką i cieszymy się wszyscy sobą…dzieci mają rozpustę szaleją na sankach, wcinają ciacha i cieszą się tym pięknym czasem…właśnie tak wyobrażam sobie nasze wspólne, szalone święta!!:))
B.Rekomendowana dzienna dawka witaminy D to 400 j.m. (10 µg), co odpowiada zawartości jednej kapsułki otwieranej „twist-off” preparatu D-Vitum.

7 | MARLENA

22 grudnia 2012 o 11:38

Awatar

A) Pierwsze Boze Narodzenie… milion planow, multum przygotowan wspanialy czas… A tu moje 7 miesieczna córeczka uczy sie raczkowac. czekalam na to od dluzszego czasu a Ona wybrala sobie ten najgorętszy czas NAsze pierwsze święta spedzimy razem tzn Ja, mąż i nasz skarbek. Córeczka wsprost uwilebia kolorowe lampki, juz ubraną choinke i próbowanie przygotowywanych dań. chcialabym zeby moja mała zapamietala takie swieta do konca, te zapachy, napiecie. A potem czas spęczony tylko z najblizsza rodziną w miłości i życzliwość
B. Rekomendowana dzienna dawka witaminy D to 400 j.m. (10 µg), co odpowiada zawartości jednej kapsułki otwieranej „twist-off” preparatu D-Vitum.

8 | Paulina

26 grudnia 2012 o 01:00

Awatar

Moje dzieciątko miało 4 miesiące, gdy spędziło z nami pierwsze Boże Narodzenie. Oczywiście przebrany mały Mikołajek znalazł się na każdym zdjęciu, aby uwiecznić ten dzień. Dla nas była to najpiękniejsza chwila, że jest z nami kolejny członek rodziny.

1 kapsułka zawiera 400 j.m. (10 µg) witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Zaleca się podawać preparat raz dziennie po 1 kapsułce „twist-off”.

9 | kamila

27 grudnia 2012 o 11:39

Awatar

odp.a
święta były szczęśliwe ,radosne gdyż pojawiło się malutkie serduszko nasze , nasz synek Dariusz który urodził się 25.12 2002 r. Był naszym pierwszym oczekiwanym szczęściem . Nie mogliśmy się go doczekać.

odp b1 kapsułka zawiera 400 j.m. (10 µg) witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Zaleca się podawać preparat raz dziennie po 1 kapsułce „twist-off”.

10 | Karolina

28 grudnia 2012 o 00:08

Awatar

ad.a
Pierwsze Boże Narodzenie nasz synek spędził będąc w brzuszku. Poznał wszystkie smaki polskiej kuchni, od pierożków po barszczyk, tradycyjne kluski z makiem czy kompot z suszu. Nawet Pan Karp go odwiedził! Jednak najwięcej kopniaków mama zebrała po zjedzeniu słodkich wypieków babci. Hubercik słyszał 1 raz kolędy, pozował do rodzinnych zdjęć przy choince i oczywiście zgarnął najwięcej prezentów :-) Po wszystkich wrażeniach zasnął w brzuszku.
Następne Święta będą jeszcze piękniejsze, bo będziemy mu mogli wszystko pokazać, wytłumaczyć i cieszyć się każdą chwilą w rodzinnym, powiększonym gronie przy Wigilijnym stole. Nie możemy się już doczekać wspólnej przyszłości :-)

ad.b
Jedna kapsułka zawiera 400 j.m. (10 µg) witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Zaleca się podawać preparat raz dziennie po 1 kapsułce „twist-off”.

11 | Emilia

28 grudnia 2012 o 21:40

Awatar

ad.a
To były nasze drugie święta i przyznam, że wypadły znakomicie. Tata-Mikołaj spisał się na medal a Pawcio bez obawy sięgał po prezenty, nie tylko te swoje:). Miło było popatrzeć jak mój maluszek stoi pomiędzy Mikołajem, stosem prezentów i całą rodzinką (ponad 10 os.). Uczestniczy w tym, tworzy już historię, wspomnienia, taki mały a wie jak się zachować. Każdy prezent był wyjątkowy i znalazł się w kręgu zainteresowania Malucha, choć przez chwilę. Ale i tak największym uznaniem cieszyły się książeczki, co jest teraz potwierdzane codziennym przeglądem bajek i baśni. Obawiałam się tego tłumu, zabiegania, zmian, świąt ogólnie, a tu mój Synuś mnie zaskoczył bardzo pozytywnie. Był idealny, po prostu sobą.

ad.b
Jedna kapsułka zawiera 400 j.m. (10 µg) witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Zaleca się podawać preparat raz dziennie po 1 kapsułce „twist-off”.

12 | Adrianna

30 grudnia 2012 o 18:41

Awatar

a) W Wigilijny wieczor, gdy juz wszystko bedzie gotowe a MY odswietnie ubrani, zasiadziemy do stolu na ktorym znajdowac sie beda 4 nakrycia:dla taty, mamy, Natanielka i niespodziewanego goscia. Trzy nakrycia beda wygladac jednakowo, ale jedno bedzie inne…przystosowane dla 10 – miesiecznego dziecka. Uroczysta kolacje rozpoczniemy od przeczytania fragmentu Ewangelii sw. Lukasza, krotka modlitwa, polamiemy sie oplatkiem. Pod stolem beda staly dwie miseczki dla naszych kotek. Lampki na choince beda wesolo migotaly wieloma barwnymi kolorami. Poplynie dzwiek koled. Po skonczonej kolacji otworzymy prezenty, ktore znajduja sie pod choinka. Pospiewamy malutkiemu i pojdziemy spac. Dwa kolejne dni mina nam na odwiedzinach dziadkow.
b) dzienna dawka witaminy D dla niemowlat karmionych piersia to 400 j.m.

13 | Ika

31 grudnia 2012 o 19:56

Awatar

zadanie a)
To były naprawdę wyjątkowe Święta,bowiem postanowiliśmy,że w ten czas uroczyście przedstawimy Nasz Skarb naszym rodzicom.Bardzo podekscytowani w czasie życzeń podzieliliśmy się z rodzinką,że w kolejnym roku pojawi się na świecie długo oczekiwane Szczęście.Och,uścisków i uśmiechów nie było końca,rodzice tak długo nie mogli ochłonąć z wrażenia.I nawet czerwony barszczyk zaczęliśmy jeść nieco schłodzony:)Potem tylko rozmawialiśmy o ich pierwszym wnuku,albo wnuczce,o kolorze oczu,włosów… i zaczęliśmy przeglądać nasze fotografie ze wczesnego dzieciństwa.
Ach to były tak magiczne święta,że nie zapomnimy ich do końca:)

pytanie b)
Kapsułka zawiera 400 j.m. (10 µg) witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Zaleca się podawać preparat raz dziennie po 1 kapsułce „twist-off”.

14 | asia

2 stycznia 2013 o 21:57

Awatar

a)nasze świeta mialy byc cudowne na jasia czekalismyaz 5 lat a wygladac zupełnie inaczej Jas właśnie skoniczył 6 miesiecy prezenty juz były zapakowane stroj mikołaja wisial w szafie wszyscy czekalismy na pierwsze swieta z nasza upragniona kruszynka ale los chciał inaczej i tak 21 grudnia wieczorem trafilismy na oddzial dzieciecy naszego szpitala bo jas mial uporczywy kaszel a jak sie pozniej okazało zapalenie oskrzeli pani doktor po badani stwierdzila ze nigdzie go nie pusci i musimy tam zostac i tak było dni mijały az nastała nasza wymazona wigilia a tu pani doktor zbadala jasia i stwierdzila ze zostajemy i myslałam ze to bedzie nasza najgorsza wigili ale najwazniejsze bylo zdrowie mojego synnka a tu pomyłka maz w stroju mikolaja przytargal Jaskowi wszystkie prezenty i opłatek i tak nam minela wigilia w 1 sw jaskowi juz bylo lepiej i pani doktor postanowila nas wypuscic do domu ale tylko na czas swiat

15 | asia

2 stycznia 2013 o 21:59

Awatar

b)Kapsułka zawiera 400 j.m. (10 µg) witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Zaleca się podawać preparat raz dziennie po 1 kapsułce „twist-off”.

16 | asia

2 stycznia 2013 o 22:01

Awatar

a)nasze świeta mialy byc cudowne na jasia czekalismyaz 5 lat a wygladac zupełnie inaczej Jas właśnie skoniczył 6 miesiecy prezenty juz były zapakowane stroj mikołaja wisial w szafie wszyscy czekalismy na pierwsze swieta z nasza upragniona kruszynka ale los chciał inaczej i tak 21 grudnia wieczorem trafilismy na oddzial dzieciecy naszego szpitala bo jas mial uporczywy kaszel a jak sie pozniej okazało zapalenie oskrzeli pani doktor po badani stwierdzila ze nigdzie go nie pusci i musimy tam zostac i tak było dni mijały az nastała nasza wymazona wigilia a tu pani doktor zbadala jasia i stwierdzila ze zostajemy i myslałam ze to bedzie nasza najgorsza wigili ale najwazniejsze bylo zdrowie mojego synnka a tu pomyłka maz w stroju mikolaja przytargal Jaskowi wszystkie prezenty i opłatek i tak nam minela wigilia w 1 sw jaskowi juz bylo lepiej i pani doktor postanowila nas wypuscic do domu ale tylko na czas swiat
b)Kapsułka zawiera 400 j.m. (10 µg) witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Zaleca się podawać preparat raz dziennie po 1 kapsułce „twist-off”.

17 | Paulina

2 stycznia 2013 o 23:04

Awatar

a)dzidzia pojawi sie dopiero w marcu,ale juz jest z nami w brzuszku i daje o sobie znac.Pamietam jednak Swieta z pierwszym synkiem ktory miał 9 miesiecy,to było niesamowite.Przebralismy go za mikołaja i siedział sobie pod choinka i probował zjesc bombke,otoczony mnostwem prezentow i pluszowych misiaczkow.Do dzis mam ten obraz prze oczami a syn ma 7 lat.
b)Rekomendowana dzienna dawka witaminy D to 400 j.m. (10 µg), czyli jedna kapsułka otwieranej „twist-off” preparatu D-Vitum.

18 | Małgorzata

3 stycznia 2013 o 13:29

Awatar

a) Nasze pierwsze tegoroczne Boże Narodzenie z naszym Synkiem było bardzo radosne. Najpierw okres przygotowań był dla Synka wielką frajdą. Pomagał mi począwszy od zamiatania do mycia łazienki. W kuchni pomagał mi podczas pieczenie pierników. Wspomnę, iż Synek ma dopiero 11 msc, a okres Bożego Narodzenia sprawił Mu wiele radości. Synek nie omieszkał też spróbować wszystkich Wigilijnych potraw. Krzywił się i jednocześnie śmiał do wszystkich. Największą uciechę sprawił Mu prezent, który był dla taty i dziadka, a mianowicie walizka z wszelkimi kluczami:) Sztuczne ognie, które świeciliśmy po Wigilii były kolejnym fajnym urozmaiceniem. Nasz Synek jest takim małym śmieszką, która nie pozwala, aby w naszym domu gościł smutek. Cieszę się, że szczęśliwie przyszedł na świat, choć 5 tygodni wcześniej. Gdyby nie On nasze Święta pewnie nie byłyby takie radosne.

b) Dzienna dawka witaminy D to 400 j.m. (10 µg), co odpowiada zawartości jednej kapsułki otwieranej „twist-off” preparatu D-Vitum.

19 | Anna

3 stycznia 2013 o 19:55

Awatar

A. Nasze Swieta pierwszymi nie były bo 5 letnia córa juz pokazała umiejetnosci dziecka przez poprzednie 4 lata :D ale ten rok był wyjatkowy … coż Alksander miał w końcu przestac byc poganinem… wiec roboty było ze 4 razy wiecej. naszczescie synek ograniczyl terrorystyczne zdolnosci i wszystko udało sie super… naljlepsze i najbardziej meczace swieta bo było na nich ledwie 20 osób… ale coz warto było i nie załuje… szkoda ze w przyzłym roku swieta beda spokojniejsze
B. Rekomendowana dzienna dawka witaminy D to 400 j.m. (10 µg), co odpowiada zawartości jednej kapsułki otwieranej „twist-off” preparatu D-Vitum.

20 | Dorota

6 stycznia 2013 o 06:25

Awatar

a)
Ostatnie Boże Narodzenie było pierwszym spędzonym wspólnie z moim maluszkiem. Mój synuś Leoś miał zaledwie ponad 3-miesiące i niewiele rozumiał, ale za to niesamowicie był zachwycony migoczącymi na choince światełkami :) Nie mógł oderwać od nich wielkich ze zdziwienia oczu.
Podczas Wigilii, gdy łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia, cały czas był obecny na moich rękach. Chciałam by również w tym uczestniczył. Wiele życzeń i całusów było dla niego.
Bardzo był zadowolony kiedy ułożyliśmy go w edukacyjnej macie, którą Mikołaj zostawił pod choinką :) Jest na etapie zainteresowania grzechotkami, dlatego też nie mógł przestać przebierać nóżkami i rączkami z wrażenia kopiąc te wszystkie wiszące zabawki. Och, jaka to była radość…
Także nie tylko dla mnie jako mamy (pierwszego dzieciątka) to był wyjątkowy czas, bo spędzony wspólnie, ale i dla niego, bo miał wiele radości z otrzymanej zabawki w której każdego dnia spędza masę czasu i wciąż tak wspaniale się w niej bawi jak za pierwszym razem :)

b) Kapsułka witaminy D-Vitum zawiera odpowiednią, rekomendowaną, dzienną dawkę witaminy D dla zdrowych niemowląt karmionych piersią – dawka ta wynosi 400 j.m.

21 | Monika

6 stycznia 2013 o 09:14

Awatar

Nasze Maleństwo na tegorocznej wigilii miało „aż” 10 dni. Mimo, że całym światem naszego Bobaska jest mleko mamy, mamy nadzieję, że córcia poczuła dochodzące z kuchni zapachy, zapach żywej choinki z kolorowymi lampkami, usłyszała śpiewane kolędy. Robieniu zdjęć nie było końca, zdjęcia z wujkami, babciami, dziadkami i prababciami, jeśli coś umknęło Bobaskowi to fotografie przypomną o pierwszych świętach.

22 | Monika

6 stycznia 2013 o 09:16

Awatar

b) Dzienna dawka witaminy D wynosi 400 j.m. Kapsułka zawiera 400 j.m. witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią

23 | Monika

6 stycznia 2013 o 09:30

Awatar

a) Nasze Maleństwo na tegorocznej wigilii miało „aż” 10 dni. Mimo, że całym światem naszego Bobaska jest mleko mamy, mamy nadzieję, że córcia poczuła dochodzące z kuchni zapachy, zapach żywej choinki z kolorowymi lampkami, usłyszała śpiewane kolędy. Robieniu zdjęć nie było końca, zdjęcia z wujkami, babciami, dziadkami i prababciami, jeśli coś umknęło Bobaskowi to fotografie przypomną o pierwszych świętach.
b)
Dzienna dawka witaminy D wynosi 400 j.m. Kapsułka zawiera 400 j.m. witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią

24 | Emilia

6 stycznia 2013 o 21:06

Awatar

Nasze pierwsze święta z córeczką miały miejsce 3 lata temu. Kruszyneczka miała wtedy tylko 3 tygodnie. A zatem większosc świątecznego czasu to byl błogi sen noworodka. Ale co najbardziej zapamiętałam, to mnóstwo szczerych życzeń i gratulacji. A patrząc na szopkę i figurkę Jezusa, miałam przed oczami nasze maleństwo.
Kolejne święta spędzimy już w powiększonym gronie,nasza córka będzie miec 4 latka, a maleństwo, które noszę pod sercem, pól roku. I już teraz wiem,że święta będą bardzo wesołe i niepowtarzalne. Prym będzie wiodła starsza siostra-pokaże maluszkowi choinkę, zrobi własnoręcznie ozdoby, pomoże mi w kuchni, a już na na pewno pomoze przy dzieciątku. A jak się będzie zachowywac nasz maluszek? Będzie z dziecięcą ciekawością obserowowac poczynania siostry i rodziców, dotknie bombek, pokrzyczy trochę w kościele, będzie wtórowac przy śpiewaniu kolęd i pociągnie świętego Mikołaja za brodę. A my-rodzice , pomimo zmęczenia przygotowaniami, będziemy najszczęśliwsi na świecie majac przy sobie dwa największe skarby.
A jeszcze kolejne świeta, gdy maluszek podrośnie, mam nadzieję,że uda nam się spędzic w Afryce- ojczyźnie mojego męża. Wszystko przed nami:) Śniegu tam nie będzie,ale będzie nasza rodzina, a to przecież najważniejsze.
Dzienna dawka witaminy D to 400 j.m.

25 | krolix

10 stycznia 2013 o 17:19

Awatar

WYNIKI KONKURSU „WITAMINKI DLA CHŁOPCZYKI I DZIEWCZYNKI”
__________________________
Zestawy witamin od Oleofarm wędrują do autorów komentarzy nr:
- 3 p. Agnieszka, 10 p. Karolina, 12 p. Adrianna, 13 p Ika. , 24 p. Emilia.

Prosimy o sprawdzenie swoich numerów tutaj: http://blog.benc.pl/witaminki-konkurs i przesłanie adresów do wysyłki nagród na adres: katarzyna@freshmind.pl :)

Twój komentarz