22 sie, 2011

UN TORITO – Torby dla aktywnych mam

Autor: krolix Kategorie: Kobieta

Kluczem do wyboru idealnej torby dla mam jest znalezienie równowagi pomiędzy użytecznością a designem. Przy małym dziecku jest tyle niezbędnych rzeczy do spakowania, a damska torebka jest czasem zbyt mała… Teraz jest na to rozwiązanie! UN TORITO!

 

 

Wygląd torby jest bowiem bardzo ważny, ale każda młoda mama wie, jak niezastąpiona jest jej pojemność i funkcjonalność. Niejedna z nas, nie raz mogła się o tym przekonać, planując wyjście z dzieckiem na spacer, wypad na zakupy czy odwiedziny u znajomych.

UN TORITO jest marką, która powstała z myślą o mamach nowoczesnych, które cenią nowoczesne faktury, formy, a także doskonałe wykonanie towarów. Właściciele sklepu oferującego torby dla mam, sami są młodymi rodzicami i doskonale wiedzą, jak ważne przy niemowlęciu jest mieć wszystko w zasięgu ręki. Torby UN TORITO im to gwarantują. Wyposażone są w niezbędne akcesoria które pozwolą Ci zmienić pieluchę praktycznie w każdym miejscu, nawet do tego nie przystosowanym.  Produkty UN TORITO ułatwią życie każdej mamie.

Każda z toreb może śmiało posłużyć za codzienną torbę dla każdej nowoczesnej kobiety. Sprawna organizacja wnętrza torby zachwyci każdą  wymagającą mamę.

Wyglądaj dobrze w sklepie, na spacerze – gdziekolwiek jesteś! Miej zawsze wszystko pod ręką!

 

Każda z toreb UN TORITO:

- jest duża i pojemna

- wykonana jest z wysokiej jakości materiałów

- posiada liczne kieszonki

- zawiera przenośny przewijak, tzw. matę do przewijania

- posiada ochraniacz na butelki

- ma 2 saszetki, w których schowasz potrzebne rzeczy

- jest stylowa i praktyczna

 

Serdecznie zapraszamy do galerii internetowej, gdzie każda aktywna i elegancka mama znajdzie coś dla siebie.

Brak komentarzy do "UN TORITO – Torby dla aktywnych mam"

Twój komentarz