16 kwi, 2012

Szafing we Wrocławiu – Zostań Eko – Rodzicem!

Autor: krolix Kategorie: Bez kategorii

Dzieci bardzo szybko wyrastają z ubranek oraz równie szybko nudzą się swoimi zabawkami. Szczególnie w pierwszych latach życia nasze maluchy rosną jak na drożdżach. Co zrobić z masą niepotrzebnych nam już rzeczy? Mamy na to sposób! Wymieńmy się nimi lub odsprzedajmy za symboliczną kwotę! Tobie pewnie tylko zawadzają i zajmują miejsce, komuś innemu mogą jeszcze trochę posłużyć i sprawić wiele radości. Kiedy i gdzie?

Koguciaki.pl i Czekoladziarnia z bawialnią Połaniecka zapraszają na Szafing Dziecięcy, czyli wymianę niepotrzebnych ubranek, zabawek, książeczek i innych rzeczy naszych maluchów. Udział w imprezie jest bezpłatny. Prosimy o przyniesienie

Szafing Dziecięcy odbędzie się 12 maja w Czekoladziarni z bawialnią Połaniecka w godzinach 10:00 – 15:00. Czekoladziarnia mieści się na Krzykach przy ul. Połanieckiej 17 (równoległa do ulicy Hallera na wysokości Carrefour).

W przytulnym wnętrzu Czekoladziarni każda mama będzie mogła wymienić lub odsprzedać za symboliczną kwotę rzeczy swojej pociechy, które nie będą już przydatne. To również świetna okazja do skosztowania najlepszej w całym Wrocławiu gorącej czekolady, a także zawiązanie nowych znajomości i podzielenie się rodzicielskimi doświadczeniami. Ale najważniejsze to oczywiście odświeżenie garderoby i upolowanie prawdziwych perełek na które nie zawsze nas stać.

Poprzez Szafing dziecięcy chcemy zwrócić uwagę Rodziców na ekologiczny styl życia. Dzięki wymianie niepotrzebnymi Wam już rzeczami wpisujecie się w ideę wielorazowości.

Prosimy przynieść kocyki, na których zostaną rozłożone Wasze rzeczy na wymianę.

Zapraszamy serdecznie wszystkie Mamy do wielkiej, ekologicznej wymiany!

Poleca Benc.pl

Brak komentarzy do "Szafing we Wrocławiu – Zostań Eko – Rodzicem!"

Twój komentarz