29 gru, 2010

Sylwester dla dzieci.

Autor: krolix Kategorie: Dziecko|Rodzina|Wydarzenia

Huk fajerwerków, zimne ognie i strzelające korki od szampana. Już za dwa dni najbardziej wyczekiwana noc w roku. Dlaczego nie mielibyśmy zorganizować „szampańskiej” zabawy naszym dzieciom? One również chcą poczuć klimat sylwestrowej nocy. Jak to zrobić? Oto kilka pomysłów na Kids Sylwester 2011.

Sylwester w domu

Przygotowanie balu sylwestrowego w domu sprawi dużo radości naszym dzieciom, ale także pozwoli rodzicom na jedną noc wrócić do czasów dzieciństwa. Kolorowe czapeczki, serpentyny, baloniki, konfetti, muzyka, owocowy szampan dla dzieci to główne elementy udanej zabawy sylwestrowej.

Istotna sprawa przyjęcia sylwestrowego to smaczny poczęstunek. Przygotujmy go oczywiście z myślą o dzieciach. Kolorowe kanapki, mini pizzerinki, myszki z sałatki jarzynowej… Ważne, aby sylwestrowe przekąski były zdrowe, a dzieci je chętnie jadły.

Sylwester poza domem

W tym roku można znaleźć wiele ofert zabawy sylwestrowej dla najmłodszych. W całym kraju organizowane są bale sylwestrowe dla dzieci połączone z całonocną opieką. Dzieci mają na nich zapewnioną fachową opiekę, a animatorki dbają o dobrą zabawę. Rodzice mogą mieć pewność, że dziecko pozostanie w dobrych rękach i również będzie dobrze się bawić. Naszą pociechę odbieramy rano w Nowy Rok.

A oto gdzie takie przykładowe oferty można znaleźć:

Życzymy szampańskiej zabawy :)

Brak komentarzy do "Sylwester dla dzieci."

Twój komentarz