15 gru, 2011

Propozycja prezentu dla dzieci 3-5 lat

Autor: krolix Kategorie: Benc poleca

Karty obrazkowe „Angielski w zagadkach” dla dzieci 3-5 lat to kreatywna nauka angielskiego dla dzieci w wieku 3-5 lat. Karty obrazkowe Angielski w zagadkach to:

- kolorowe karty angielsko-polskie

- 112 zagadek o różnym stopniu trudności

- szybkie sprawdzanie odpowiedzi – na rewersie kart

- pomocna krótka instrukcja, jak korzystać z kart

- GRATIS – poradnik dla rodziców do pobrania z www.jezykiobce.pl/karty

Kolorowe karty angielsko-polskie

Zestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla dzieci w wieku 3-5 lat. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko. Karty nie tylko uczą języka, lecz także rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową. Świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Można zabrać je na spacer lub w podróż – są doskonałym sposobem na naukę języka angielskiego w każdej wolnej chwili!

112 ciekawych i różnorodnych zagadek

Zagadki to bardzo skuteczna forma nauki, ponieważ wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje pomagają im lepiej zapamiętywać nowe wyrazy. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

 

 

Brak komentarzy do "Propozycja prezentu dla dzieci 3-5 lat"

Twój komentarz