23 sie, 2011

Poradnia pediatryczna Kraków

Autor: krolix Kategorie: Dziecko|Kobieta|Zdrowie

Zapewne większość z Was codziennie spotyka się z różnymi opiniami na temat chorób i możliwości im zapobiegania. Źródłem tej wiedzy to często środki masowego przekazu takie jak radio, telewizja, internet ale również najbliższe otoczenie – znajomi, rodzina czy sąsiedzi. Doświadczenia, którymi się dzielimy mają dużą wartość, jednak według wielu sondaży najbardziej wiarygodnym dla Rodziców źródłem informacji medycznej ciągle jest lekarz.

W ramach swojej działalności „Przylądek Zdrowia” oferuje Państwu możliwość bezpłatnego wzięcia udziału w Edukacyjnych Spotkaniach z Rodzicami, które cyklicznie są organizowane przy ulicy Borkowskiej 5B w Krakowie (budynek, w którym na parterze mieści się Apteka).

Tematy spotkań z Rodzicami stanowią praktyczne podejście do zagadnień współpracy lekarza z Rodzicami, której wspólnym i najważniejszym celem jest zdrowie dziecka. Mamy nadzieję, że pojawiające się na naszych spotkaniach pytania zainspirują nas do poszukiwania jak najbardziej rzetelnych odpowiedzi i zaowocują w codziennej opiece nad dzieckiem, w zdrowiu czy w chorobie.

Specjalistyczna Poradnia Medyczna „Przylądek Zdrowia”
ul. Borkowska 5b
30 – 438 Kraków
www.przyladekzdrowia.pl

Świadczone usługi:

* diagnostykę i leczenie chorób wieku dziecięcego                                                 
* opiekę profilaktyczną nad dzieckiem zdrowym                                           
- badania bilansowe (ocena rozwoju dziecka)                      
- porady laktacyjne dla matek karmiących                                                       
- poradnictwo w zakresie żywienia niemowlęcia i małego dziecka
- poradnictwo przed podróżą z dzieckiem                                                             
- szczepienia ochronne (ustalanie indywidualnych kalendarzy szczepień, możliwość wykonywania szczepień na miejscu)                                                    

Bezpłatne i cykliczne spotkania warsztatowo-edukacyjne z Rodzicami prowadzone są pod wspólnym tytułem: „ Od zalecenia do wykonania – praktyczne aspekty współpracy lekarza i rodzica w trosce o zdrowie dziecka”. Poruszane tematy omawiają możliwość rozwiązywania problemów, które pojawiają się w codziennej opiece nad chorym lub zdrowym dzieckiem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i skorzystać z zaproszenia zgłoś swój udział   w spotkaniu wypełniając formularz na stronie www.zdrowymaluch.pl  w zakładce „Spotkania  z Rodzicami”.

Brak komentarzy do "Poradnia pediatryczna Kraków"

Twój komentarz