28 lis, 2012

Pomysł na prezent – pakiet bazgroszyt

Autor: krolix Kategorie: Bez kategorii

Boże Narodzenie już za chwilę! Czujecie świąteczną atmosferę? Dzięki zestawom od edukacyjnego portalu dla dzieci Bazgroszyt.pl już teraz możecie zacząć przygotowania do Świąt. Kreatywny Pakiet Świąteczny sprawi, że Twoje dziecko będzie się doskonale bawiło szykując przepiękne ozdoby choinkowe, a jednocześnie rozwinie swoją wyobraźnię. Co w nim znajdziecie?

Znajdziecie w nim Bazgroszyt Święta u Kredziaków, naklejki z motywami świątecznymi, ozdoby na choinkę oraz kartki świąteczne – wszystko do samodzielnego przygotowania! Są tam też materiały, które Wam w tym pomogą – klej, nożyczki, brokat i sznurek. Dziecko samo może zdecydować, jak w tym roku będą wyglądać ozdoby świąteczne.

Dzięki materiałom dostępnym w Kreatywnym Pakiecie Świątecznym Twoje dziecko rozwinie swoją sprawność manualną, będzie mogło samodzielnie stworzyć niezwykłe ozdoby świąteczne, przy okazji świetnie się bawiąc. Dołączony do Pakietu specjalny Bazgroszyt Święta u Kredziaków zawiera otwarte kolorowanki i ćwiczenia grafomotoryczne, które wspierają naturalne metody uczenia się dzieci oraz ich prawidłowy rozwój. Temat Bazgroszytu sprawi, że razem z dzieckiem poczujecie magię świąt już teraz.

Więcej na: www.bazgroszyt.pl/sklep/swiateczne-prezenty

Brak komentarzy do "Pomysł na prezent – pakiet bazgroszyt"

Twój komentarz