16 wrz, 2014

Bazgroszyt.pl przygotuje do szkoły i do przedszkola

Autor: krolix Kategorie: Bez kategorii

bazgroszyt do szkoły

BAZGROSZYT GOTOWI DO SZKOŁY

Nie dajmy się zaskoczyć wrześniowi. Wszyscy wiemy, jak ważna jest edukacja w dzisiejszym świecie. Można o nią zadbać już od najmłodszych lat. Innowacyjne produkty od Bazgroszyt.pl pomagają dzieciom przygotować się do szkoły łącząc naukę z zabawą. Wszystkie autorskie materiały edukacyjne i Bazgroszyty wykorzystują metodę nauki poprzez rysowanie. W najnowszej ofercie zestawy dbające o rozwój najważniejszych umiejętności uczniów i przedszkolaków.

W tym nowości i bestsellery. Specjalnie na przełom lata przygotowaliśmy nowość – Fun Box Gotowi do szkoły. To zestaw kart z serii logiczne myślenie, grafomotoryka, nauka literek i cyferek oraz ciekawostki o otaczającym nas świecie w wygodnym pudełku, które możesz zabrać wszędzie. Gdziekolwiek się wybieracie, dziecko może zabrać kolorowanki i przybory ze sobą, by ćwiczyć bawiąc się, kiedy tylko zechce. Każdy z Kredziaków patronuje kolejnym kompletom 240 kart, z urozmaiconymi kolorowankami i łamigłówkami, które poprzez rysowanie wyrabiają grafomotorykę rączki, rozwijają wyobraźnie i kreatywność oraz najważniejsze umiejętności, takie jak logiczne myślenie i liczenie. Z pomocą tych pakietów można przygotować dziecko na wyzwania dalszej nauki szkolnej. Przeprowadzone badania potwierdzają 96% skuteczność proponowanej metody. Aby mieć pewność, że dziecko może skorzystać z Bazgroszytów gdziekolwiek będzie spakowaliśmy je do poręcznych Fun Boxów, które nie tylko ułatwiają zabieranie ze sobą kart do wypełnienia, ale i mają przegródki na przybory piśmiennicze. Zestawy zawierają również 6 drewnianych kredek Bambino i ołówek oraz temperówkę i szablon do rysowania zwierzaków. Nauka przez zabawę nie wymaga siedzenia w domu, a z Fun Boxem przygotowanie do szkoły można prowadzić i na łące i w restauracji.

Poza tym Bazgroszyt proponuje całą gamę kart do samodzielnego wydruku. Od grafomotoryki i nauki pisania, przez logiczne myślenie, matematykę, aż po naukę języka angielskiego. Edukacyjne kolorowanki w formacie PDF do druku to bogactwo tematów i dbałość o rozwój kompetencji dziecka. Rysując szlaczki i znaki literopodobne, maluchy rozwijają precyzje ruchów ręki, a ta wpłynie na jakość i tempo pisania. Do tej prostej dla nas – dorosłych – czynności dziecięce ręce przygotowują się już od drugiego roku życia, stawiając swoje pierwsze bazgroły. Już wtedy warto zadbać by prawidłowo rozwijały swoje umiejętności dostarczając im odpowiednie stymulanty. Dla pobudzenia emocji, które korzystnie wpływają na proces zapamiętywania, przewodnikami dzieci w świecie gier edukacyjnych są trzy sympatyczne kredki: Rysek, Kredzia i Kolorozaurus. Zabawa z Kredziakami nie musi się kończyć, gdyż karty można drukować wielokrotnie, wystarczy się zalogować do serwisu, a dzieci mogą je wypełniać na wiele sposobów.

Idealnie do edukacyjnych Bazgroszytów pasuje seria przyborów do nauki pisania Pelikan Griffix. W oparciu o najnowsze badania z zakresu grafomotoryki specjalistów z Instytutu Fraunhofera, firma Pelikan stworzyła system wspierający naukę pisania z ergonomiczną strefą chwytu. W przyjemny i łatwy sposób, nauka przebiega poprzez cztery etapy, od kredek woskowych, przez ołówek, pióro kulkowe po wieczne pióro. Dostosowane do każdego etapu narzędzia piśmienne, informują dzieci o prawidłowym ułożeniu w dłoni poprzez kolorowe, uśmiechnięte buźki. Pomyślano również o dostosowaniu systemu zarówno dla dzieci prawo, jak i leworęcznych. Jako dodatek, można nabyć zeszyty ćwiczeń, prowadzące dzieci, przez zabawę, do nabycia nowej umiejętności.

Sklep Bazgroszyt.pl to miejsce gdzie skompletujesz wyprawkę szkolną – w ofercie szeroki wybór przyborów do pisania, pisaków, mazaków, kredek, pędzli, farbek, flamastrów i zeszytów oraz BAZGROSZYTÓW. Gotowość dzieci do szkoły można sprawdzić korzystając ze stworzonego pod okiem specjalistów testu http://www.bazgroszyt.pl/gotowidoszkoly/. Dziecko wykonuje test, rodzic otrzymuje raport – podsumowanie wyników i sugestie, jakie umiejętności należy jeszcze trenować. Dziecko ma dostęp do ponad 150 gier i ćwiczeń, które pomogą rozwinąć 7 kluczowych umiejętności – porównywanie i znajdowanie różnic, analiza i synteza wzrokowa, porównywanie i dostrzeganie związków i prawidłowości, matematyzowanie, rozumowanie z uwzględnieniem następstw zdarzeń, orientacje w przestrzeni i grafomotorykę. Wykonano już prawie 9 tysięcy testów. Oprócz testu gotowości szkolnej i ćwiczeń online Bazgroszyt proponuje także zeszyty z serii Gotowi do szkoły. Tu także działa metoda nauki poprzez rysowanie. Rodzice zyskują możliwość pomocy swojemu pierwszakowi zapewniając mu wartościową zabawę.

druk

BAZGROSZYTY DO DRUKU

Bazgroszyty to edukacyjne zeszyty i książeczki dla dzieci w wieku 3-8. Poświęcone są wspieraniu różnych umiejętności, istotnych w rozwoju dziecka w okresie przedszkolnym i wczesno-szkolnym. Ćwiczenia i zadania z Kredziakami dotyczą takich tematów jak: Grafomotoryka, Alfabet, Logiczne myślenie i Matematyka, Test gotowości szkolnej, język angielski czy emocje. Bazgroszyty do druku to nie są fizyczne zeszyty – to pliki, które można szybko i łatwo pobrać na swój komputer. Wówczas masz do nich dostęp w każdej chwili i możesz je drukować wielokrotnie. Daje to możliwość dziecku wypełnienia danej karty po kilka razy, a ponieważ wszystkie ćwiczenia mają charakter otwarty. Dziecko używa swojej wyobraźni i może wypełniać, ćwiczyć i kolorować Bazgrokarty na wiele sposobów.

Gdy nasz mały rozrabiaka nie może się zdecydować czy ufoludek ma być zielony, czy niebieski, nie ma problemu, obrazek może pokolorować w dwóch wersjach. Kredka wyjechała za linie i teraz liście tulipana też są czerwone? Drukujesz jeszcze raz i można poprawić. Bazgroszyty w formacie PDF dostępne są od razu, więc możesz zapomnieć o awizo czy wypatrywaniu listonosza. W czasie deszczu dzieci nie muszą się nudzić. Gdy kaprysy pogody zatrzymają was w domu, wystarczy zalogować się do serwisu i zabawa gotowa.

Karty w Bazgroszytach do druku zebrane są w zestawy tematyczne poświęcone otaczającej nas rzeczywistości i rozwijające określone umiejętności. Dostępne są Bazgroszyty uczące angielskich słówek poprzez RYSOWANIE – w łatwy dla dziecka sposób. Są tak zorganizowane by labirynty, krzyżówki i zadania myślowe ułatwiały zapamiętywanie. Literki wpisują się w rysunki, dzięki czemu kojarzą się ze słówkiem. Kolorowanie to świetny sposób na zapoznanie się z literkami. Wypełnianie kart daje satysfakcje z wykonania zadania, a rysowanie sprawia dziecku przyjemność. To ważne podwójne pozytywne wzmocnienie – dobre emocje sprzyjają procesom zapamiętywania i budują pewność siebie. Dzięki temu nauka idzie niejako mimochodem. Na kartach kryją się ciekawostki ze świata, które potrafią zaskoczyć i dorosłych. Chcąc oferować dzieciom jak najwięcej, Bazgroszyty są stworzone tak, by rozwijały jednocześnie najważniejsze umiejętności. Rysując i kolorując, dziecko ćwiczy grafomotorykę rączki, przygotowuje się do nauki szkolnej, poszerza swoją wiedzę i rozwija wyobraźnię. Opanowanie kluczowych kompetencji ważne jest nie tylko, aby być gotowym do podjęcia nauki w szkole, ale także dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Spędzając dzień przed rozmaitymi ekranami nie zapominajmy o podstawach. Sprawność ruchowa rączki przedszkolaka wymaga jeszcze dużo treningu nim nabierze precyzji. Dziś, gdy nawet listę zakupów możemy wprowadzić do telefonu, łatwo jest zaniedbać ten obszar u dziecka. Zaprzęgnijmy, więc nowoczesną technologię do rozwoju dziecka i pomóżmy mu przygotować się do nauki pisania i edukacji szkolnej.

Bazgroszyty do druku są dostępne o każdej porze, od zaraz, kiedy chcesz. W ofercie znajdują się specjalnie przygotowane zestawy i mega pakiety z dużą ilością kart w promocyjnych cenach.

Brak komentarzy do "Bazgroszyt.pl przygotuje do szkoły i do przedszkola"

Twój komentarz