22 maj, 2011

Pierwsze kroczki małych stópek

Autor: krolix Kategorie: Dziecko

Małe, dziecięce stópki to wyjątkowo uroczy i przyjemny dla oka widok. By zawsze czuły się pewnie i bezpiecznie, wymagają odpowiednio zaprojektowanego obuwia. Przepis na idealne pierwsze buciki mamy gotowy. Mają one już nawet swoją nazwę – Inch Blue, a odnaleźć je można w butiku internetowym www.coocoo.pl.

Mięciutkie buciki Inch Blue pomogą dziecku wejść w bezstresowy, przyjemny sposób w kolejny,  nowy etap rozwoju – noszenie obuwia. Zastosowanie elastycznego wkładu wokół kostki korzystnie wpływa na stabilne chodzenie oraz znacznie ułatwia dopasowanie obuwia do małej, dziecięcej stópki. Ze względu na ich charakter oraz sposób wykonania, zaleca się, by używać ich w domu, podczas podróży samochodem lub na spacerze w wózku.

Komfortowy świat bucików Inch Blue kusi nie tylko doskonałymi właściwościami użytkowymi, ale również bogactwem kolorów i różnorodnych aplikacji. Coocoo.pl oferuje szeroki wybór wzorów zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. W ofercie butiku znajdziemy zatem różowe buciki z motywem kwiatowym, białe z wisienką, czerwone z małpką, ale także brązowe z samochodzikiem i granatowe z pieskiem. Każdy rodzic znajdzie tu odpowiednio szerokie pole do realizacji swoich stylizacyjnych fantazji.

Inch Blue od lat cieszą się uznaniem troskliwych rodziców i z roku na rok podbijają kolejne dziecięce serduszka. Warto wziąć je pod uwagę, szczególnie przy okazji planowania zakupu tej najważniejszej, pierwszej pary bucików dla maluszka. Bo, czy nie lepiej wybrać dla naszego dziecka obuwie, które zostało stworzone z prawdziwą pasją?

Buciki Inch Blue są do nabycia w butiku www.coocoo.pl

Brak komentarzy do "Pierwsze kroczki małych stópek"

Twój komentarz