07 wrz, 2012

Nowy pokój dla podopiecznego fundacji „Podkarpackie hospicjum dla dzieci“

Autor: krolix Kategorie: Benc poleca|Dziecko|Finanse|Wydarzenia

W Rzeszowie od 4 października 2006 roku działa Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. W ramach Fundacji działa Hospicjum Domowe oraz jedyne w Polsce Stacjonarne Hospicjum dla Dzieci. Pochodząca z podkarpacia marka mebli dla dzieci i młodzieży BAGGI Design postanowiła pomóc jednemu z jego podopiecznych. Wspólnie z partnerami oraz przy wsparciu internautów odnowi pokój najbardziej potrzebującemu dziecku.

W polskich hospicjach z chorobą walczy wiele dzieci. Także w domach, pod opieką rodziców i lekarzy mali pacjenci zmagają się z trudami leczenia. Hospicjum Domowe obejmuje specjalistyczną opieką paliatywną nieuleczalnie chore dzieci. Przyjazne otoczenie jest jednym z ważniejszych elementów uprzyjemniających czas choroby i budujących dobre samopoczucie chorego dziecka.

Marka BAGGI Design, wiedząc jak istotne są kolory, kształty, przedmioty otaczające chorego dla jego kondycji psychicznej, pragnie pomóc jednemu z podopiecznych fundacji „Podkarpackie hospicjum dla dzieci“. BAGGI Design wraz z partnerami odnowi i umebluje pokój najbardziej potrzebującego dziecka. Wybór szczęśliwego posiadacza pokoju został dokonany przez Fundację.

Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie wydarzenie utworzone na fanpage’u BAGGI Design, gdzie do pomocy zostanie zaktywizowana internetowa społeczność. Projekt ruszy z pomocą internautów – po zgromadzeniu 3 tys. fanów na profilu marki BAGGI.

Przy wsparciu mediów BAGGI Design pragnie zwrócić uwagę na problem chorych dzieci w hospicjach oraz ich rodziców, ich sytuacji życiowej, materialnej, kondycji psychicznej, a także na możliwości niesienia pomocy podopiecznym takich placówek oraz ich rodzinom.

Patron medialny – Benc.pl

Brak komentarzy do "Nowy pokój dla podopiecznego fundacji „Podkarpackie hospicjum dla dzieci“"

Twój komentarz