06 lip, 2009

Nowe opcje prywatności profilu dziecka

Autor: krolix Kategorie: Zmiany w Benc.pl

Rozszerzyliśmy ustawienia prywatności. Dajemy Ci większe możliwości zarządzania dostępem do profilu dziecka.

Dostęp do profilu dziecka możesz wybrać z 4 dostępnych opcji:
1. Profil dziecka widzę tylko ja – dostęp do profilu dziecka mają tylko rodzice. Inni użytkownicy, znajomi nie mogą przeglądać stron z pamiętnikiem.

2. Profil dziecka widzą moi znajomi z Benc.pl – opcja dostępna do tej pory. Dostęp do profilu mają tylko znajomi zdefiniowani w twojej liście znajomych. Więcej o prawach grup znajomych przeczytasz tu.

3. Profil dziecka widzą wszyscy zarejestrowani użytkownicy Benc.pl. Dostęp do profilu będą mieli tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy serwisu Benc.pl. Informacje o odwiedzających Twój profil znajdą się w statystykach odwiedzić Twojego dziecka.

4. Profil dziecka widzą wszyscy użytkownicy Internetu. Profil otwarty. Dostęp do profilu mają wszystkie osoby, które mają dostęp do sieci Internet i znają adres do profilu Twojego dziecka. Użytkownik taki nie może komentować zdjęć, dodawać notatek.

Dodatkowo wprowadziliśmy dodatkową opcje „Dostęp na hasło”. Rodzic może zdefiniować tajne hasło. Hasło to może przekazać swoim znajomym, aby udostępnić pamiętnik dziecka. Taka osoba nie musi posiadać konta w serwisie Benc.

Wszystkie wymienione opcje dostępne są w zakładce „Edytuj profil dziecka” na stronie głównej dziecka.

Tagi:

Brak komentarzy do "Nowe opcje prywatności profilu dziecka"

Twój komentarz