14 lut, 2011

Naklejki ścienne do pokoju dziecinnego.

Autor: krolix Kategorie: Dziecko|Inspiracje|Wydarzenia

Naklejki ścienne dla dzieci to prosty i bardzo ciekawy sposób, aby pokój dziecka stał się bardziej bajkowy, kolory i dodatkowo ukazywał zainteresowania malucha. Naklejki na ścianę dla dzieci firmy Fly My Butterfly są stworzone by dekorować i cieszyć. Naklejki ścienne wprowadzą wiele koloru do pokoju dziecka.

Naklejki na ścianę i fototapety to szybki i prosty sposób na dekorację pokoju dziecka. Wybór w polskich sklepach jest duży. Sami zobaczcie. Na zdjęciu: dekoracja ścienna proponowana przez sklep FlyMyButterfly.com (motyw Ocean).

Na http://www.flymybutterfly.com dostępne są naklejki na ścianę dla dzieci, które przypadną do gustu i chłopcom i dziewczynkom. To nie tylko wspaniała dekoracja pokoju dziecka. Naklejkami można również okleić ściany w łazience czy nawet wannę. Do wodnych przygód znakomicie pasuje motyw Ocean – w takim towarzystwie dziecko na pewno pokocha kąpiele.

http://www.flymybutterfly.com oferuje również szeroką gamę fototapet. Tego typu naklejki na ścianę dla dzieci pokrywają większą powierzchnię i staja się stałym elementem dekoracji pokoju. Szeroka gama kolorów i duży wybór wzorów daje możliwość wielu ciekawych aranżacji.

Kolekcja dla dzieci Afryka to przyjazne nadruki zwierząt: słonik, flaming, motyle. Dla chłopców oferowane tapety tematyczne z samochodami, kosmosem czy sportem, a dla dziewczynek przedstawiające łąkę, elfy czy piknik.

Już dziś warto pomyśleć o pięknej aranżacji pokoju dziecka. Więcej informacji znajdziecie na: http://www.flymybutterfly.com

1 komentarz do "Naklejki ścienne do pokoju dziecinnego."

Twój komentarz