16 lut, 2011

Najlepsze strony www dla dzieci i o dzieciach.

Autor: krolix Kategorie: Dziecko|Edukacja|Inspiracje|Rozwój|Wydarzenia

Benc.pl został zgłoszony do konkursu „Najlepszych stron www dla dzieci i o dzieciach” i odniósł sukces! UPC Polska i magazyn Gaga zaprosili rodziców i opiekunów do zgłaszania stron internetowych w konkursie na „Najlepsze strony www dla dzieci i o dzieciach”. Celem konkursu było promowanie Internetu jako źródła wartościowych informacji dla rodziców oraz miejsca, w którym dzieci mogą się uczyć i bezpiecznie rozwijać.

Konkurs skierowany był do rodziców i opiekunów dzieci w wieku od 0-10 lat. Jego celem było zebranie kompendium najlepszych i najbardziej przyjaznych stron www polecanych przez rodziców jako źródło informacji o dzieciach oraz tych witryn internetowych, w których dzieci mogą korzystać z wartościowych treści.

W efekcie konkursu powstała lista najlepszych stron rodzinnych w Internecie, a wśród nich znalazła się nasza strona: www.benc.pl/gry Uczestnicy konkursu mogli zgłaszać wybrane strony www w czterech kategoriach konkursowych – blogi, serwisy, fora i sklepy internetowe. Lista wybranych stron www została opublikowana 7 lutego na portalu www.gogaga.pl.

Oto lista stron dziecięcych polecanych przez redakcję i czytelników GAGI, wśród których znalazła się nasza strona www.benc.pl/gry

Dziękujemy za Wasze zaufanie :)

Brak komentarzy do "Najlepsze strony www dla dzieci i o dzieciach."

Twój komentarz