28 lip, 2011

Myszka Norka zaprasza dzieci na spotkanie

Autor: krolix Kategorie: Dziecko

Już 10 sierpnia kolejne w tym roku bezpłatne spotkanie na placu zabaw Kinderplaneta, które odbędzie się o godz. 18.00 na III piętrze CH Złote Tarasy przy ul. Złotej 59 w Warszawie. Wraz z Myszką Norką będziemy hasać po pełnym atrakcji placu zabaw. Zapraszamy Was do niezwykłego miejsca w samym centrum miejskiej dżungli, w którym spotkacie piratów, odbędziecie podróż statkiem i zasiądziecie w wiklinowym koszu. Wszyscy mali poszukiwacze skarbów będą mogli szaleć do woli w małpim gaju, strzelać do dzikich zwierząt z armatek pneumatycznych oraz odkryć wiele innych atrakcji.

 

Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-7 lat. Mile widziane są grupy zorganizowane. Należy wziąć ze sobą obuwie na zmianę.

Spotkanie jest bezpłatne i trwa 1 godzinę, czyli do godz. 19.00. Kolejna godzina na placu zabaw jest w cenie promocyjnej 8 zł od osoby, a dwie godziny 13 zł od osoby.

Liczba miejsc ograniczona! Chęć udziału w spotkaniach należy zgłaszać podając nazwisko, ilość uczestników oraz telefon kontaktowy: telefonicznie pod nr: 22 374 84 79 mailowo pod adres: myszkanorka@dzieciom.pl

Więcej szczegółów na http://myszkanorka.pl

Brak komentarzy do "Myszka Norka zaprasza dzieci na spotkanie"

Twój komentarz