15 cze, 2014

Lego Harry Poter – gry dla dzieci

Autor: krolix Kategorie: Bez kategorii

LEGO® Harry Potter: Lata 1-4 da graczom szansę doświadczenia magii i przygód Harrego Pottera na nowy, wyjątkowy sposób LEGO.

Grając jako Harry Potter, Ron Weasley i Hermiona Granger oraz innymi, ulubionymi postaciami, fani młodego czarodzieja otrzymają możliwość uczestnictwa w lekcjach, rzucania czarów, warzenia eliksirów, latania na miotłach i wykonywania zadań, by zdobyć punkty dla swego domu. W trakcie zabawy gracze nie będą ograniczeni w eksploracji kultowych miejsc, takich jak Hogwarcki Zamek, Ulica Pokątna, Zakazany Las czy wioska Hogsmeade!

Charakterystyczne cechy:

- LEGO Harry Potter: Lata 1-4 przeniesie Cię do kultowych miejsc z książek i filmów o Harrym Potterze! Dzięki zabawnym filmowym wstawkom i nowym elementom rozgrywki tj. magiczne budynki czy rzucanie czarów, na nowo poczujesz magię Harry Pottera.

- Poznaj jak niezwykła jest  Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart: uczestnicz w lekcjach, poznawaj magiczne zaklęcia, sporządzaj eliksiry, lataj na miotle i wykonuj zadania, by zdobywać nagrody

- Wybierz swojego ulubionego bohatera z ponad 100 grywalnych postaci! Do wyboru Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Granger i wiele innych!

- Odkryj kultowe miejsca z czarodziejskiego świata, w tym Ulicę Pokątną, Zakazany Las, wioskę Hogsmeade i oczywiście zamek Hogward. LEGO Hogward jest ogromnym, otwartym światem 3D – największym i najbardziej szczegółowym światem LEGO jaki kiedykolwiek powstał!

- LEGO Harry Potter: Lata 1-4 pozwoli Ci grać z rodziną i przyjaciółmi. Wyczaruj wspaniałą zabawę z przyjacielem, który może do Ciebie dołączyć w dowolnym momencie gry i razem z nim przeżyj przygody Harrego z pierwszych czterech lat nauki w Hogwardzie w trybie kooperacji

LEGO® Harry Potter: Years 5-7 da graczom szansę doświadczenia magii i przygód Harrego Pottera na wyjątkowo zabawny sposób LEGO.

Grając jako Harry Potter, Ron Weasley i Hermiona Granger oraz innymi, ulubionymi postaciami, fani młodego czarodzieja otrzymają możliwość uczestnictwa w lekcjach, rzucania czarów, warzenia eliksirów, latania na miotłach i wykonywania zadań, by zdobyć punkty dla swego domu. W trakcie zabawy gracze nie będą ograniczeni w eksploracji kultowych miejsc świata Harrego Pottera

CECHY GRY:

- Dwie wersje językowe do wyboru – polska i angielska na platformach PC, Xbox 360, PS3, PSP!

- LEGO Harry PotterT: Lata 5-7 pozwala graczom wziąć udział w pełnych heroizmu przygodach Harrego i podróżować wraz z nim przez różne światy, napotykając nowe twarze, nowe wyzwania, nowe zaklęcia oraz uczyć się nowych rzeczy o magii.

- Poznaj nowe, nie odwiedzane dotąd lokacje, takie jak Grimmauld Place, Ministerstwo Magii, oraz Dolina Gordyka, a także kultowe miejsca, jak Ulica Pokątna oraz Hogwart.

- Buduj, czaruj oraz przemierzaj zróżnicowany świat LEGO i odkryj w sobie czarodzieja.

- Rozwijaj zaawansowane umiejętności pojedynków i walcz, aż do ostatecznego starcia z Czarnym Panem we własnej osobie.

- Odkryj i odblokuj postacie, w tym, Fenrira Greybacka, Bellatrix Lestrange i Profesora Horacego Slughorna.

- Graj z przyjaciółmi oraz rodziną wykorzystując system drop-in/drop-out w trybie kooperacji, zawierający dynamiczny podział ekranu.

Poniżej znajduje się link do zwiastuna Lego Harry Potter:

Brak komentarzy do "Lego Harry Poter – gry dla dzieci"

Twój komentarz