09 wrz, 2011

Leczenie dziecka z autyzmem.

Autor: krolix Kategorie: Dziecko|Rodzina|Wydarzenia|Zdrowie

W dniach 24-25 września 2011 roku w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. „Leczenie dziecka z autyzmem – zintegrowane podejście”.
Międzynarodowi prelegenci poruszą takie tematy jak:

- problemy medyczne u dzieci z autyzmem
- nowe metody terapii
- trudne tematy społeczne

Pełny program dostępny na stronie internetowej: www.konferencjaautyzm.pl

Mówcami będą zarówno specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, jak i rodzice dzieci autystycznych, którym udało się pokonać problemy i przywrócić swoim dzieciom prawidłowe funkcjonowanie. Jeden z prelegentów, ojciec autystycznego Jasia – podopiecznego naszej Fundacji, pan Piotr Barszcz, wygłosi prelekcję na temat ”Jak pozyskiwać 1% podatku na leczenie dziecka”.

Zapraszamy rodziców dzieci autystycznych, terapeutów, pedagogów, lekarzy oraz wszystkich, którym temat autyzmu nie jest obojętny.

Do udziału w konferencji została również zaproszona nasza Fundacja Dzieciom ”Zdążyć z Pomocą”. Będziemy tam obecni z materiałami informacyjnymi dotyczącymi Fundacji, płaszczyzn jej działania i form pomocy podopiecznym. Zainteresowanym podpowiemy co zrobić, aby zostać podopiecznym Fundacji.

Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie, a wszystkich zainteresowanych problematyką konferencji serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
info@konferencjaautyzm.pl
Tel. 518 073 601
Adres konferencji:
Wydział Biologii UW
ul. Ilii Miecznikowa 1
02-096 Warszawa

Więcej na www.dzieciom.pl oraz www.konferencjaautyzm.pl

1 komentarz do "Leczenie dziecka z autyzmem."

1 | wymiana google +1

16 października 2011 o 21:00

Awatar

Żyj chwilą, jakby to była ostatnia chwila twojego życia.

Twój komentarz