19 cze, 2013

Konkurs z Info Paski

Autor: krolix Kategorie: Bez kategorii

Serdecznie zapraszamy Was do konkursu w którym do wygrania 5 zestawów Infopasków- jedynych identyfikatorów dla dzieci w formie naklejek na skórę.

Co należy zrobić, aby zdobyć zestaw Infopasków?

Przesłać rysunek dziecka / stworzyć wraz z dzieckiem rysunek nowej propozycji na wzorek dla Infopaska. Może to być ulubiona rzecz dziecka, zabawka, postać z bajki, itp. Im kreatywniej tym lepiej. Zdjęcia / skany rysunków prosimy zamieszczać na naszym fanpage’u TUTAJ ;) Prosimy o napisanie imienia dziecka, wieku oraz podania informacji co przedstawia dzieło. Zapraszamy do zabawy!

Zabawa trwa do 26.06.2013r. Wyniki ogłosimy 27.06.2013r.

Więcej informacji na temat nagród

Infopaski to wakacyjny niezbędnik każdego małego podróżnika. Wszędzie gdzie wybieramy się z dziećmi – czy to nad morze, czy w góry, do wesołego miasteczka, czy zoo, warto mieć je ze sobą. Infopaski są wykonane z bezpiecznych, niepodrażniających skóry materiałów, są komfortowe w trakcie użytkowania i co ważne dla najmłodszych- mają wesołe, kolorowe wzory, dlatego dzieci chętnie je noszą i nie chcą zdejmować.

Infopaski umieszczamy na przedramieniu dziecka, zapisujemy na nich swój numer telefonu i jeśli dziecko zagubi się w nieznanym miejscu, „znalazca” szybko się z nami skontaktuje.

Każdy zestaw zawiera:

- 12 Infopasków,

- 12 wacików do oczyszczenia skóry,

- marker do zapisania numeru kontaktowego.

Infopaski_zestawy

Wszystkie wzory dostępne na stronie www.infopaski.pl

1 komentarz do "Konkurs z Info Paski"

1 | benc.pl

27 czerwca 2013 o 09:02

Awatar

wygrane osoby: Joanna Cieslak, Beata Merło, Marlena Urbańska, Joanna Włodarska. prosimy i przesłanie danych do wysyłki nagordy na katarzyna@freshmind.pl :)

GRATULUJEMY!

Twój komentarz