07 lut, 2011

Konkurs plastyczny Buliba.pl – „Baw się zimą z misiem Bu”.

Autor: krolix Kategorie: Konkursy

/>
Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Baw się zimą z misiem Bu!” organizowanym przez serwis z grami i piosenkami dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat www.Buliba.pl. Do wygrania ponad 100 wspaniałych nagród. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze głosowania użytkowników serwisu Buliba.pl na prace opublikowane w galerii konkursowej. Nagrody przewidziane są zarówno dla uczestników konkursu jak i dla osób biorących udział w głosowaniu na prace konkursowe.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku od 2 do 8 lat reprezentowane przez pełnoletnią osobę, będącą ich opiekunem lub rodzicem, która jest zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.

Nadesłane prace zostaną podzielone na dwie kategorie wiekowe.
I kategoria wiekowa obejmuje prace, których autorami są dzieci w wieku od 2 do 5 lat. II kategoria obejmuje prace autorstwa dzieci w wieku od 6 do 8 lat.

Co należy zrobić, aby wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie „Baw się zimą z misiem Bu!”, wystarczy do dnia 28 lutego wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać plik ze skanem lub zdjęciem pracy plastycznej poprzez aplikację dostępną na stronie konkursowej.

Formularz zgłoszeniowy i aplikacja do dodawania zdjęć znajduje się w zakładce „Weź udział” na stronie konkursu „Baw się zimą z misiem Bu!”.
Praca plastyczna powinna być wykonana samodzielnie przez dziecko w wieku od 2 do 8 lat oraz nawiązywać do tematu przewodniego konkursu „Baw się zimą z misiem Bu!”.

Plik ze skanem lub zdjęciem pracy powinien być zapisany w formacie jpg lub png i powinien mieć rozmiar nie większy niż 400kB.
Proporcje grafiki powinny odpowiadać proporcjom formatu A (np. A4, A5).

Harmonogram konkursu

28.01.2011r. – rozpoczęcie Konkursu oraz początek przyjmowania prac konkursowych
28.02.2011r. – zakończenie przyjmowania prac konkursowych
01.03.2011r. – rozpoczęcie głosowania użytkowników na zgłoszone prace
08.03.2011r. – zakończenie głosowania użytkowników na zgłoszone prace
10.03.2011r.- rozstrzygnięcie konkursu

Zobacz nagrody!

Regulamin konkursu

Więcej szczegółów na www.buliba.pl/konkursy/zimowy-konkurs

Patronat medialny:

Brak komentarzy do "Konkurs plastyczny Buliba.pl – „Baw się zimą z misiem Bu”."

Twój komentarz