19 paź, 2011

Konkurs: pielęgnacja cery naczynkowej

Autor: krolix Kategorie: Ciekawostki

Uwaga! Wszystkie Panie mające problem ze skórą naczynkową zapraszam na nasze forum do wątku: http://www.benc.pl/grupy/forum/58/watek/1698884/

Spośród wszystkich odpowiadających wybranych zostanie 5 Pań, które otrzymają od nas zestaw kosmetyków do cery naczynkowej od Bielenda.

W skład każdego zestawu do skóry naczynkowej wchodzi:

- mleczko do demakijażu,
- masło do ciała
- krem do depilacji

Wszystkie kosmetyki są z wyciągiem z kasztana.

Zapraszam na forum do wątku:  http://www.benc.pl/grupy/forum/58/watek/1698884/

Liczyć się będzie aktywność w wątku oraz wartościowe wypowiedzi. Koniec konkursu nastąpi 26.10 :) Wyniki podamy 27.10 :)

Panie mają tydzień na podanie danych do wysyłki nagród.

 

Przypominamy, że uczestniczka powinna mieć uzupełniony profil: imię, miejscowość, zdjęcie.

Sponsorem nagród jest Bielenda.

 

 

 

 

uwaga: wyniki konkursu forumowego już są. Zestawy kosmetyków otrzymują Panie: IS77, justynapre, ivona85, agata-a, Lula81 :) Panie prosimy o kontakt pod adresem mailowym: katarzyna@freshmind.pl (prosimy podać swój login w treści maila). Gratulujemy :)

1 komentarz do "Konkurs: pielęgnacja cery naczynkowej"

1 | Justyna

19 października 2011 o 12:02

Awatar

Ja problemy z naczynkami odziedziczyłam po mamie tyle, że u mnie nie są tak widoczne. Ale za to razem staramy się pilnować żeby nie nadużywać ostrych potraw i ubierać się cieplej w chłodniejsze dni kryjąc przy tym dobrze twarz żeby nas nie owiało;) A tak to unikam gorących kąpieli, używam pilingu enzymatycznego, krem z filtrem UVA i UVB ( ja używam Dermedic Sunbrella) i codziennie rano biorę Cerutin z witamina C :)

Twój komentarz