24 lut, 2012

Konkurs: szczęśliwe dziecko = zadowolona mama

Autor: krolix Kategorie: Wydarzenia

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Można oczywiście czekać na laurkę od dziecka i kwiaty od ukochanego męża, ale w międzyczasie można też powalczyć o prezent dla siebie w naszym konkursie, do czego serdecznie zachęcamy. Sponsorem biżuterii pracowni ArtPARA jest Projekt Egoistka.

Czekamy na Wasze teksty do 7.03.2012r.

Projekt Egoistka to pierwsze tego typu przedsięwzięcie skierowane do kobiet, które jest  odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych i aktywnych Pań. To Projekt skierowany do kobiet samoświadomych i pragnących dokonać odważnych zmian w swoim życiu.

Czekamy na Wasze teksty (forma dowolna, ilość znaków ok. 1000 bez spacji) na temat: Szczęśliwe dziecko = zadowolona mama. Zachęcamy Was do ujęcia w nim zagadnienia pozytywnego egoizmu.

Na Wasze teksty czekamy od 24 lutego do 7 marca 2012 włącznie. Wyniki opublikujemy 8 marca na łamach naszego bloga oraz funpage’a.

Wszystkie prace (możecie dołączyć do nich zdjęcia z dziećmi) prosimy przesyłać na adres: konkurs@benc.pl w temacie wpisując:

Konkurs szczęśliwe dziecko = zadowolona mama

Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych redakcja Benc.pl wybierze 4, które nagrodzi niepowtarzalną biżuterią pracowni Art PARA ufundowaną przez Projekt Egoistka

Nagrody:

I miejsce – Zestaw biżuterii ArtPARA: naszyjnik, kolczyki oraz broszkę- zegarek Projektu Egoistka zaprojektowaną przez Łukasza Stachowicza.

II miejsce – Zestaw biżuterii ArtPARA: kolczyki i breloczek oraz broszkę- zegarek Projektu Egoistka zaprojektowaną przez Łukasza Stachowicza.

III miejsce – Zestaw biżuterii ArtPARA: kolczyki i breloczek oraz broszkę- zegarek Projektu Egoistka zaprojektowaną przez Łukasza Stachowicza.

IV miejsce – Kolczyki ArtPARA oraz broszkę- zegarek Projektu Egoistka zaprojektowaną przez Łukasza Stachowicza

Każdy uczestnik może przesłać do nas 3 zgłoszenia konkursowe (tzn. 3 teksty). Prace w konkursie: Szczęśliwe dziecko = zadowolona mama nie mogą brać udziału w innych konkursach.

Niezależnie od wyniku konkursu, uczestnik biorący w nim udział wyraża zgodę na publikację tekstu na stronach www.benc.pl, a zwycięskiej pracy na stronie www.projektegoistka.pl

Więcej informacji na temat Projektu Egoistka znajdziecie na naszym blogu.

Zapraszamy do zabawy (nie tylko Mamy) i życzymy powodzenia!

8.03.2012r. – Podajemy wyniki KONKURSU :)

I miejsce: Justyna Giza z tekstem:
http://blog.benc.pl/od-6-lat-jestem-mama/
II miejsce: Patrycja Sarnowska z tekstem:
http://blog.benc.pl/kiedy-dziecko-jest-szczesliwe-to-i-mama-jest-zadowolona/
III miejsce: Halina Matelska z tekstem:
http://blog.benc.pl/dziecko-rosnie-rosnie-i-zanim-sie-zorientujemy-jest-juz-dorosle-konkurs/
IV miejsce: Aleksandra Filipowska z tekstem:
http://blog.benc.pl/macierzynstwo-to-ciezka-sztuka/

Wszystkim Paniom dziękujemy za udział w Konkursie, a zwyciężczyniom gratulujemy :) Prosimy o podanie danych do wysyłki nagród na adres: katarzyna@freshmind.pl do 15.03.2012r.

Brak komentarzy do "Konkurs: szczęśliwe dziecko = zadowolona mama"

Twój komentarz