31 maj, 2011

Konkurs na Dzień Dziecka

Autor: krolix Kategorie: Dziecko

Z okazji Dnia Dziecka twórcy serwisu Ciufcia.pl – Han Bright – ogłosili konkurs pod hasłem „Znajdź Magiczną Paczkę”, w którym najmłodsi internauci mogą wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez wiodącą firmę kurierską – DPD Polska. Konkurs został uruchomiony na platformie serwisu Ciufcia.pl, rusza już 30 maja i będzie trwał tydzień.

Zabawa w Krainie Magicznej to dla dzieci niezwykła okazja do poznania świata przesyłek kurierskich w prosty i przyjemny sposób. Ciufcia.pl to największy w Polsce serwis internetowy dla rodziców dzieci w wieku 2-6 lat. Trafia do co drugiej rodziny, która ma dostęp do Internetu i dzieci w wyżej wymienionym wieku. Kraina Magicznej Paczki, która powstała dzięki współpracy z DPD Polska, działa już od marca br., teraz zaprasza małych internautów do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że jako jeden z największych operatorów logistycznych na rynku możemy dzielić się z najmłodszymi wiedzą na temat funkcjonowania firmy kurierskiej i przebiegu procesu dostarczenia przesyłki. Dzieci, dzięki zabawie, mogą zdobyć wiedzę, która przyda im się w dorosłym życiu – mówi Maciej Głowacki, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu DPD Polska.

Na specjalnej platformie mali internauci będą mieli okazję wziąć udział w poszukiwaniu Magicznej Paczki. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Nagrodzeni zostaną dziewczynka i chłopiec, którzy zajmą odpowiednio 1, 2 i 3 miejsce. Tym samym będzie aż sześciu zwycięzców, którzy otrzymają wyjątkowe zestawy klocków Lego – m.in. ogród zoologiczny dla dziewczynek i lotnisko dla chłopców.

Dodatkowo, dla dzieci które zajmą odpowiednio od 4 do 30 miejsca również przewidziane są nagrody. W zależności od tego, czy będą to chłopcy, czy dziewczynki, DPD Polska ufundowało zestaw do budowy samochodów oraz wspaniały sklep zoologiczny. Za zajęcie miejsc 31-50 dzieci otrzymają tygodniowe kody dostępu do płatnej części portalu www.ciufcia.pl

1 komentarz do "Konkurs na Dzień Dziecka"

1 | gry dla dzieci

28 czerwca 2011 o 10:55

Awatar

Super a ja wygrałem

Twój komentarz