18 gru, 2012

Kalendarz Bazgroszyt 2013 do wygrania :)

Autor: krolix Kategorie: Benc poleca|Dziecko|Konkursy

Kochani – mamy dla Was do zdobycia 5 kalendarzy na rok 2013 od Bazgroszyt.pl

Co należy zrobić, aby go zdobyć?

Zamieścić na naszej tablicy na Facebooku (tutaj) post z tytułem „Bazgroszyt” związany z Wigilią, Świętami, Gwiazdką, Mikołajem lub Nowym Rokiem. Może to być wierszyk, list, rym, zdjęcie, rysunek, opis Waszej choinki, opowiadanie… Forma i technika dowolna, im kreatywniej, tym lepiej :)

Napiszcie też w poście jaki kalendarz chcielibyście zdobyć – dla chłopca czy dla dziewczynki :)

Czas trwania zabawy: 18.12.2012 – 31.12.1012r. Wyniki podamy po Nowym Roku.

Spośród wszystkich zamieszczonych na naszej tablicy postów, wybierzemy 5, które nagrodzimy kalendarzami :) Zapraszam na naszą tablicę

Informacje na temat nagród:

Kalendarz 2013 dla dziewczynek

Kalendarz 2013 dla dziewczynek w formie Bazgroszytu to 12 kolorowanek do radosnego rysowania oraz barwne naklejki dla jeszcze lepszej zabawy. Wszystko to w kolorowej, miękkiej okładce, która spodoba się każdej małej dziewczynce.

Kalendarz zawiera kreatywne kolorowanki na każdy miesiąc, które przygotowują dziecko do nauki pisania. Dzięki nim ćwiczy ono grafomotorykę rączki i rozwija swoją wyobraźnię.

Kalendarz 2013 dla chłopców

 

Kalendarz 2013 dla chłopców w formie Bazgroszytu to 12 kolorowanek do radosnego rysowania oraz barwne naklejki dla jeszcze lepszej zabawy. Wszystko to w kolorowej, miękkiej okładce, która spodoba się każdemu chłopczykowi.

Kalendarz zawiera kreatywne kolorowanki na każdy miesiąc, które przygotowują dziecko do nauki pisania. Dzięki nim ćwiczy ono grafomotorykę rączki i rozwija swoją wyobraźnię.

1 komentarz do "Kalendarz Bazgroszyt 2013 do wygrania :)"

1 | krolix

3 stycznia 2013 o 13:07

Awatar

Kalendarze lecą do osób: Lidia Madalińska, Łukasz Pyzik, Ewa Trojanowska, Agnieszka Kosior i Sylwia Grabarczyk :)

Twój komentarz