13 kwi, 2012

Jak przechytrzyć kleszcza? – czyli czwarte Edukacyjne Spotkanie z Rodzicami w Krakowie

Autor: krolix Kategorie: Bez kategorii

Specjalistyczna Poradnia Medyczna „Przylądek Zdrowia” zaprasza na spotkanie „Jak przechytrzyć kleszcza?”, odbywające się w ramach Edukacyjnych Spotkań z Rodzicami.

Czwarte już spotkanie dla rodziców odbędzie się 14 kwietnia 2012 (sobota) o godz. 10.00, w siedzibie Specjalistycznej Poradni Medycznej „Przylądek Zdrowia” przy ul. Borkowskiej 5 B w Krakowie. Spotkanie zostanie połączone z profesjonalną sesją fotograficzną dla dzieci organizowaną przez studio „Słodko- Gorzko”.

Serdecznie zapraszamy obecnych i przyszłych Rodziców oraz Wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu. Przed nami majówki, spacery w parkach, lasach, wakacje – a my będziemy mówić o kleszczach – jak postępować w przypadku ukąszenia, na jakie objawy zwrócić uwagę, jak reagować.

Gościem specjalnym będzie specjalista pediatrii, lek. med. Wojciech Kruk

z Oddziału Neuroinfekcji Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Specjalista, który odpowie na pytania: jak postępować w przypadku ukąszenia przez kleszcza, na jakie objawy należy zwrócić uwagę oraz kiedy zasięgnąć porady lekarskiej? Również specjalista pediatrii, lek. med. Izabela Tarczoń, będzie udzielała informacji na temat szczepień przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu. Podczas spotkania będzie można zakupić produkty chroniące przed ukąszeniami kleszczy.

Dzieci, które tego dnia przybędą na spotkanie czeka moc atrakcji zorganizowanych pod opieką animatorów (konkursy, zabawy) oraz udział w profesjonalnej sesji fotograficznej zorganizowanej przez studio Słodko- Gorzko. Na pamiątkę udziału w sesji zdjęciowej, każdy jej uczestnik otrzyma płytę CD z fotografiami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Ogólnopolskim Patronem czwartego Edukacyjnego Spotkania z Rodzicami jest Czasopismo medyczne: Medycyna Praktyczna, wydawca serwisu dla rodziców: pediatria.mp.pl

Więcej szczegółów na: www.zdrowymaluch.pl

Brak komentarzy do "Jak przechytrzyć kleszcza? – czyli czwarte Edukacyjne Spotkanie z Rodzicami w Krakowie"

Twój komentarz