29 lip, 2010

Gry dla dzieci

Autor: krolix Kategorie: Zmiany w Benc.pl

Uruchomiliśmy dział z grami edukacyjnymi dla dzieci :) Nasz autorski projekt jest darmowy i powstał z myślą o najmłodszych oraz  tych trochę starszych użytkownikach. Gry przeznaczone są bowiem dla rodziców i dzieci w wieku od 2 lat. Strona zawiera interaktywne układanki, które podzielone zostały na 8 kategorii tematycznych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wszystkie aktywności związane z naszą grą, dzieci wykonują wspólnie z rodzicami lub opiekunami. Wspólna i aktywna zabawa wpływa na rozwój poznawczy dziecka i jego prawidłowy rozwój: ćwiczy cierpliwość, rozwija wyobraźnię, poprawia koncentrację i zdolności motoryczne młodego gracza. Dodatkowo taka forma nauki stanowi doskonałą formę zabawy i pozwala dorosłemu na  aktywne spędzenie czasu ze swoją pociechą. Na naszej stronie dziecko będzie w naturalny sposób oswajało się ze światem literek, cyferek, kolorów, słów i dźwięków.

Dział z grami będziemy ciągle rozwijać i powiększać jego zasoby, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych graczy. O wszystkich nowościach będziemy Was informować na naszym koncie na Facebooku oraz na blogu.

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy! :)

Tagi: ,

Brak komentarzy do "Gry dla dzieci"

Twój komentarz