28 gru, 2010

Edukacyjne i bezpieczne gry dla dzieci online.

Autor: krolix Kategorie: Dziecko|Edukacja|Wydarzenia

Informujemy, że gry edukacyjne dla dzieci na naszej stronie www.benc.pl/gry zostały dodane do wyszukiwarki bezpiecznych stron www dla dzieci Lupiko.pl

Witryna Benc.pl/gry została włączona do zasobów wyszukiwarki Lupiko.pl, której celem jest dostarczanie dzieciom, młodzieży i rodzicom jedynie bezpiecznych stron www. Benc.pl/gry doceniono za zamieszczanie elementów dla dzieci i uznano ją za wartą uwagi dziecka oraz oferującą ciekawą formę spędzenia wolnego czasu.

Dokładamy wszelkich starań, by serwis był bezpieczny dla jego użytkowników, szczególnie tych najmłodszych. Dlatego każdy rodzic może mieć pewność, że nasze gry są nie tylko bezpieczne, ale mają także wartości edukacyjne.

Lupiko.pl to wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży, dlatego tym bardziej cieszy nas, że doceniono nasze starania i zostaliśmy włączeni do jej zasobów. Lupiko.pl w przejrzysty sposób prezentuje strony o tematyce związanej z grami, zabawami i rozrywką. W wyszukiwarce zostały zgromadzone adresy stron z atrakcyjnymi elementami dla dzieci, typu: układanki, puzzle i literki.

Więc gdy zbliża się zimowe popołudnie czy mroźny weekend, a Ty chcesz zapewnić swojemu dziecku super rozrywkę, a do tego naukę przez zabawę, zapraszamy na www.benc.pl/gry. Na maluchy czekają puzzle, literki i literówki, a już niebawem dodamy kolejne edukacyjne gry dla dzieci od 2-6 roku życia. Zapraszamy serdecznie wszystkich: i małych i dużych.

Brak komentarzy do "Edukacyjne i bezpieczne gry dla dzieci online."

Twój komentarz