17 sie, 2012

Dodaj przepis i wygraj!

Autor: krolix Kategorie: Benc poleca|Inspiracje|Konkursy

Zapraszamy Was do udziału w konkursie kulinarnym – łatwym, lekkim i przyjemnym, w którym do wygrania są żaroodporne zestawy firmy Termisil
(jak na zdjęciu) :)

 

 

 

CO TRZEBA ZROBIĆ ABY WYGRAĆ?

- zarejestruj się na stronie www.napatelni.pl/rejestracja/ lub poprzez Facebooka
- wejdź na zakładkę z przepisami – tutaj
- dodaj swoje autorskie przepisy (dowolna kuchnia i rodzaj dania) zawierające:

  • tytuł
  • składniki / grupy składników
  • sposób przygotowania (mile widziane opisy urozmaicone, kreatywne)
  • rodzaj kuchni i dania
  • czas przygotowania
  • informację dla ilu osób jest potrawa
  • zdjęcie i / lub video

-podaj link do swojego konta podaj w komentarzu na dole tego wpisu (komentarze będziemy na bieżąco akceptować)

Spośród wszystkich opublikowanych przepisów w czasie trwania konkursu, redakcja Benc.pl wybierze 6 autorów, którzy otrzymają nagrody.

Pamiętajcie, że nie liczy się ilość, tylko jakość przepisów (język, stylistyka, dokładność opisania czynności, dodana fotografia lub video). Zdjęcie będzie wpływać na ocenę przepisu, ale jego jakość nie będzie najważniejszym kryterium.

Na wasze przepisy czekamy od 17 sierpnia do 24 sierpnia 2012r. Zwycięzców o wygranej poinformujemy 27 sierpnia na łamach bloga oraz naszego funpage’a. Na maile do wysyłki nagród czekamy do 29.08.2012r.

NAGRODY

Słoneczny zestaw żaroodporny: 4 szklanki (0,25l) i 1 dzbanek (1,25l) do zimnych i gorących napojów z firmy Termisil.

SPONSOR NAGRÓD

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NAGRÓD

Słoneczny Zestaw Termisil został przygotowany w duchu minionych dekad. Takie komplety można było spotkać na każdej prywatce, czy w klubokawiarniach i barach mlecznych. Były również niezbędnym elementem niedzielnego obiadu, przygotowywanego przez nasze babcie oraz mamy. Teraz stały się również nieodzownym elementem kuchni XXI, gdzie królują oszczędne formy, wygoda jak również zasada podobieństw lub kontrastu.

Warto podkreślić, że dzięki specjalnym właściwościom szkła boro-krzemowego, Słoneczny Zestaw nie wchodzi w reakcje z żywnością, nie absorbuje zapachów i nie zawiera alergenów. Oznacza to, że może być bez obaw używany przez dzieci i alergików. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkty nie rysują się i nie matowieją w zmywarce. Komplet posiada certyfikat jakości zdrowotnej PZH.

Produkty Termisil produkowane są ze szkła boro-krzemowego, które zasadniczo różni się od powszechnie stosowanego zwykłego szkła sodowego. Specjalna formuła i proces wytwarzania sprawiają, że produkty ze szkła Termisil mogą być używane wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nadzwyczajna wytrzymałość na wysoką temperaturę i szok termiczny, odporność na działanie substancji chemicznych oraz najwyższy stopień bezpieczeństwa przy kontakcie z żywnością. Dzięki takim właściwościom szkła boro-krzemowego, w asortymencie wołomińskiej huty znajdują się żaroodporne naczynia kuchenne: brytfanny i naczynia z pokrywami, garnki, dzbanki, zaparzacze, szklanki, kubki, filiżanki.

Zestaw składa się z: 4 szklanek 0,25l i dzbanka 1,25l do zimnych i gorących napojów.

 ZAPRASZAMY DO ZABAWY !

 

Twój komentarz