19 paź, 2008

Diagnostyka dla Twojej ciąży

Autor: krolix Kategorie: Zmiany w Benc.pl

10 października br. o godz. 18.30 w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się otwarte spotkanie dla kobiet w ciąży i przyszłych Mam

„Diagnostyka dla Twojej ciąży”

Spotkanie adresowane jest do kobiet dbających o zdrowie i kondycję, które świadomie przygotowują się do macierzyństwa, chcąc tym samym bezpiecznie przejść przez ten piękny, ale zarazem trudny czas. Celem organizatorów jest przybliżenie wiedzy dotyczącej diagnostyki laboratoryjnej oraz uzmysłowienie, jak wielkie ma ona znaczenie, szczególnie w momencie, gdy kobieta przygotowuje się do tej ważnej życiowej roli – roli Mamy. Do udziału w spotkaniu zaproszono wybitnych specjalistów-ginekologów.

Swoją obecność potwierdziły znane Mamy:
Anna Samusionek – aktorka teatralna i filmowa, mama pięcioletniej Andżeliki oraz Olga Kuźniak – dziennikarka TVN Style, współprowadząca program „S.O.S dla urody”, mama czteroletniej Karoliny.

Wszystkie zaproszone Panie mogą liczyć także na doskonałą atmosferę. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji: nowości kosmetycznych adresowanych do przyszłych Mam, kolekcji mody ciążowej oraz porad instruktorek ze szkoły rodzenia.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu ? Zarejestruj się na stronie www.bezpiecznaciaza.diag.pl

Zapraszamy wszystkie Panie

Tagi:

Brak komentarzy do "Diagnostyka dla Twojej ciąży"

Twój komentarz