11 lut, 2011

Co kupić na Walentynki?

Autor: krolix Kategorie: Inspiracje|Kobieta|Wydarzenia|Związek

Walentynki tuż, tuż, a Ty zastanawiasz się co kupić swojej drugiej połówce? Problem jest jednak zwykle ten sam. Jaki prezent wybrać? Może to być choćby drobiazg, który zostanie na długo zapamiętany, coś, czego nasza Walentynka nie wyrzuci, nie wypije, nie zje… Upominek powinien być oryginalny (na tyle ile dasz radę), może być zabawny, kiczowaty, nie musi być dowodem wyszukanego smaku, a wręcz odwrotnie.

Pamiętaj o kilku zasadach:

- Nie kupuj mu czegoś,co Twoja druga połówka już posiada. Lepiej kupić zabawny, mniej przydatny drobiazg, niż książkę, płytę czy perfumy. Jeśli Twoja Walentynka jest fascynatem czegoś, uważnie dobieraj prezenty związane z tym hobby! To co dla laika może wydawać się czymś przydatnym i wartościowym dla prawdziwego miłosnika może okazać się zupełnie nieużyteczną rzeczą. Dlatego jeśli np.jeździ konno i bierze udział w zawodach, to książka ABC jeździectwa raczej nie będzie trafiona.. :)

- Zapomnij o typowo męskich/ kobiecych drobiazgach. Mężczyzna raczej nie ucieszy się z zapachowych świec, kadzidełek, czy pięknych dla Ciebie, ale niekoniecznie dla niego, figurek w kształcie np.kotków… ;) Dla kobiety totalnie nieprzydatne okażą się elektroniczne gadżety.

- Prezent praktyczny? Czemu nie! Niekoniecznie musi to być czajnik bezprzewodowy, ale z żelazka kobieta, a ze scyzoryka mężcyzna na pewno się ucieszą! Jeśli naprawdę nie masz pomysłu, zapytaj znajomego Walentynki: brata, siostry, przyjaciół, może oni podsuną jakiś dobry pomysł.

Jakieś propozycje?

- Ramka z Twoim zdjęciem w kształcie serduszka? Czemu nie… W ten dzień wszystko wolno! Poduszka–serce, też jest prezentem jak najbardziej na miejscu. A może Wasze wspólne zdjęcie?

- Świetnym podarunkiem będzie też  poduszka z Twoim zdjęciem, czy zabawny kubek z Twoją podobizną. Taki drobiazg wymaga trochę zachodu, musisz znaleźć odpowiedni punkt (poszukaj też w sieci), gdzie robi się tego typu rzeczy, odszukać, albo zrobić specjalnie na tę okazję, ładne zdjęcie. Ale warto! Zabawny kubek z miłym wzorem też jest niezłym pomysłem.

- Pluszowy misiek dla niej? Czemu nie, 14 lutego jest raz w roku, można zaszaleć! A może zabawkowy samochodzik- takiej marki, o jakiej ON marzy…

- Możesz też wykupić np. karnet na siłownię, na basen czy do sauny – z tego na pewno się ucieszy! Taki walentynkowy, gorący wieczór na pewno szybko nie wypadnie z pamięci. Kalendarz ścienny z zaznaczonymi datami Twoich urodzin, Waszego pierwszego spotkania, pierwszego pocałunku…

Masz pole do popisu! Jeśli masz ciekawy pomysł na prezent, podziel się z nami :) Czekamy na Wasze komentarze.

Brak komentarzy do "Co kupić na Walentynki?"

Twój komentarz