13 gru, 2010

Błędy mężczyzn podczas seksu!

Autor: krolix Kategorie: Seks i antykoncepcja

Zobacz, co robisz źle! Jeśli uda Ci się uniknąć  typowych wpadek Twoja partnerka będzie szczęśliwsza! ;)

1. Sztywne wzorowanie się na filmach porno.
Tak, niestety, to nie jest żart. Mężczyźni czerpią wiedzę z filmów całymi garściami!  Panowie, zmiana pozycji co 3 minuty wcale nie jest taka fajna. Dobrze,  że jesteście wygimnastykowani, ale my wolimy skupić się na seksie ;)

2. Wszystkie jesteście takie same!
Kochani, to, że Ewa lubi jedno, nie znaczy, że Agnieszce też się to spodoba! Każda kobieta jest inna i co innego ją podnieca! Złota rada: ROZMOWA :)

3.  Kobieta ZAWSZE jest gotowa na seks.
Hmm, powiedziałabym, że prawie nigdy ;) Ten punkt można podpiąć do 1. Panowie, my musimy troszkę dłużej się rozgrzewać, bo inaczej czeka nas długi okres rekonwalescencji…

4. Wibrator to samo zło!/ Ona mnie nie kocha, bo nie mam baterii.
Udowodniono, że niektóre kobiety nie mogą mieć orgazmu, jeśli nie są pieszczone z częstotliwością 3000 obr /min. Proszę sobie teraz wyobrazić partnera w takim tempie.
To, że kobieta używa wibratora wcale nie znaczy, że Wy się nie sprawdzacie!! Nie obrażajcie się, nie strajkujcie – wibrator jest waszym sprzymierzeńcem, nie wrogiem!

5. Lekcje anatomii w czasie seksu.
Ponad połowa panów nie wie, gdzie DOKŁADNIE znajduje się łechtaczka! A jak już znajdą, to nie chcą jej opuścić ;) A tymczasem lwia część kobiet jest odporna na stymulacja łechtaczki, a niektóre panie to po prostu boli. Skąd więc tak uparcie mężczyznom zależy na wypieszczeniu łechtaczki? Może to znów z filmów dla dorosłych panowie czerpią wiedzę?

6.  Nie chcą rozmawiać w czasie seksu, a nawet o seksie.
Dlaczego? Może jakiś Pan się wypowie? ;)

Brak komentarzy do "Błędy mężczyzn podczas seksu!"

Twój komentarz