20 wrz, 2011

Benc poleca produkcję Disney Pixar „Auta 2”

Autor: krolix Kategorie: Benc poleca|Dziecko|Edukacja

Niesamowita intryga, w którą mimochodem wplącze się nieświadomy niczego Złomek, poprowadzi bohaterów przez pół świata, zaczynając od tajemniczej platformy wiertniczej na morzu przez Tokio aż po Londyn, gdzie szczęśliwie zakończy się na królewskim dworze.

Na torach wyścigowych wybuchają auta, a niepokonany Zygzak McQueen zawody. Tajni agenci prowadzą śledztwo, podejrzewając, że zamachy konkurencji. Ale trop prowadzi zupełnie gdzie indziej… Akcja goni akcję, a było mało, Złomek mimo woli zostaje szpiegiem. Jak się sprawdzi w tej przetrwa jego przyjaźń z Zygzakiem?

Fanów kinowej produkcji Disneya „Auta 2” ucieszą wydane przez Egmont książki dotyczące filmu. Do wyboru jest aż pięć różnych pozycji, wśród nich powieść Szpieg mimo woli, Auta 2 Nowy przewodnik, Szpiegowska misja złomka – z serii „Już czytam”, Auta 2 Superksiążka z naklejkami oraz Mój przyjaciel szpieg – książka z plakatem.

Powieść Szpieg mimo woli jest historią filmową w obszernej 64 stronicowej wersji w twardej oprawie. Pozwoli czytelnikom przeżyć niewiarygodnie emocjonującą fabułę na torach wyścigowych. Literacka podróż z Zygzakiem i Złomkiem, gdzie wartka akcja nie daje momentu na oddech.

Auta 2 Nowy przewodnik jest natomiast niezwykle bogato ilustrowanym przewodnikiem po świecie filmu, bohaterach i miejscach akcji. Wielbiciele Zygzaka McQueena i jego kompanów dzięki fantastycznym ilustracjom zawartym w książce odbędą z pewnością ekscytujący wyścig na wielkich zawodach World Grand Prix. Poznają wyścigowe asy z całego świata, odkryją sensacyjne fakty. Zajrzą pod maskę złowrogiemu Profesorowi Z i kilku wyścigowym sławom.

Dzieci próbujące czytać samodzielnie też będą miały okazję do przejażdżki literackiej. Szpiegowska misja złomka została wydana w serii Już czytam dla milusińskich, którzy stawiają pierwsze kroki w czytaniu. Pomogą im w tym jasne, krótkie zdania, zrozumiałe słownictwo i duże litery, które zachęcą.

Auta 2 Superksiążka z naklejkami jest zaś gratką dla tych, którzy lubią gadżety okołofilmowe. To niezwykłe wydanie zawiera ponad 60 naklejek wielokrotnego użytku, które z pewnością uzupełnią czar czterech kółek i związanych z nimi przygód. Można je wklejać zarówno w książce, jak i ozdabiać ulubione przedmioty. Naklejać i odklejać tyle razy, ile się chce. Drugą książką z prezentem jest Mój przyjaciel szpieg. Pozycja zawiera dwustronny plakat, który można powiesić na ścianie, by cały czas cieszyć się towarzystwem wyścigowych sław.

Specjalne wydania książkowe znajdziemy już w księgarniach. Z takim wyposażeniem każdy czytelnik będzie mógł wziąć udział w tym niesamowitym szpiegowskim pościgu. Czytanie nigdy nie było tak ekscytujące!

Więcej informacji na stronie wydawnictwa: www.egmont.pl

Brak komentarzy do "Benc poleca produkcję Disney Pixar „Auta 2”"

Twój komentarz