10 sty, 2012

Bazgroszyt „Kalendarz 2012 Rysuj z Gwiazdami”

Autor: krolix Kategorie: Benc poleca

Do niezwykłego wydania Bazgroszytu „Kalendarz 2012 Rysuj z Gwiazdami” swoje rysunki podarowali: Agnieszka Maciąg, Magda Mołek, Jurek Owsiak, Marzena Rogalska, Michał Rusinek, Joanna Sarapata, Małgosia Socha, Dorota Wellman, Daria Widawska, Robert Wolański, Dorota Zawadzka, Kasia Zielińska.

Bazgroszyty to twórcze kolorowanki rozwijające wyobraźnię. Mają służyć dziecku jako inspiracja, a nie prowadzić je „za rękę“. Każdy rysunek wykonany w oparciu o proponowane ćwiczenia może wyglądać inaczej. Tematyka i sposób przedstawienia zadań jest na tyle wciągający i ciekawy, że rodzic może z powodzeniem przyłączyć się do zabawy z dzieckiem. Internetowy serwis Bazgroszyt.pl zawiera gry i zabawy rozwijające wyobraźnię oraz materiały edukacyjne pomagające w przygotowaniu do szkoły i nauce pisania.

Dochód ze sprzedaży Bazgroszytów i Bazgrajek przeznaczony jest na Fundację Mówimy obrazami. Do tej pory jej wolontariusze wręczyli ponad 30 tysięcy kredek – otrzymało je dwa i pól tysiąca dzieci. Facebook Mówimy obrazami zrzesza ponad 11 tysięcy fanów. Pokolorujmy razem całą Polskę!

Brak komentarzy do "Bazgroszyt „Kalendarz 2012 Rysuj z Gwiazdami”"

Twój komentarz