07 lut, 2011

Bank dla młodych rodziców.

Autor: krolix Kategorie: Finanse|Rodzina

Pojawienie się dziecka w domu zwykle wywraca świat do góry nogami. Co robić, kiedy możliwości wyjścia z domu są mocno ograniczone? Jak załatwić sprawy w banku, nie wychodząc z domu? Z powodzeniem możesz skorzystać z rozwiązań, które oferuje Ci obecny bank. Przejrzyj dokładnie właściwości swojego bieżącego rachunku i poświęć chwilę na przeczytanie regulaminu konta oraz przejrzenie informacji na stronie www banku.

WWW? Koniecznie!

Konto dostępne „online” to dla młodego rodzica podstawa. Różnice między ofertami największych banków są na pierwszy rzut oka niezauważalne. Kiedy pojawiają się nowe potrzeby, zacznij od własnego banku. W dobrej sytuacji są rodzice, którzy mają rachunek w banku będącym częścią dużej grupy finansowej. Mogą liczyć na zniżki, jeśli są stałymi klientami, a swoje ubezpieczenie wydrukują, nie wychodząc z domu.

Dobre dla rodziny

Coraz więcej banków umożliwia składanie wniosków o kredyt przez Internet. W dobrej sytuacji są stali klienci. Bank może zweryfikować ich zdolność kredytową, opierając się o analizę wysokości i regularności dotychczasowych wpływów. Łatwiej jest uzyskać też saldo debetowe (bank umożliwia ci wypłacanie większej ilości pieniędzy, niż masz). Tu wystarczy złożenie odpowiedniego wniosku przez Internet.

Domowe centrum zarządzania finansami

To ty często musisz dbać, aby rachunki i czynsz były zapłacone w terminie. Konto internetowe jest więc doskonałym rozwiązaniem. Wszelkich opłat dokonasz, siadając przy komputerze. Możesz zdecydować się na zlecenia stałe. Wtedy to bank będzie pilnował terminów. Ty zaś zapomnisz o staniu w długich kolejkach na poczcie oraz związanym z tym stresem.

Programy rabatowe dla mam

Coraz więcej banków oferuje kobietom programy rabatowe. Robiąc zakupy, zbierasz punkty, które zamieniasz na nagrody. To tylko atrakcyjne dodatki. Przede wszystkim bank musi oferować możliwość systematycznego oszczędzania. Sprawdź ofertę inwestycyjną. Nawet będąc młodą mamą, zacznij dobrze lokować swoje pieniądze. Pamiętaj, że większy bank gwarantuje lepszą stabilność. Z kolei dostęp do konta przez Internet ułatwi ci zarządzanie domowym budżetem.

Brak komentarzy do "Bank dla młodych rodziców."

Twój komentarz