27 sty, 2014

Edukacyjne i kreatywne aplikacje dla dzieci

Autor: krolix Kategorie: Bez kategorii

bazgroszyt-aplikacje

Edukacyjny serwis dla dzieci Bazgroszyt.pl rozwija kolejne aplikacje dla najmłodszych. Specjalnie dla Klientów T-Mobile została przygotowana aplikacja z grami dla dzieci na smartfony i tablety.

Kredziaki z serwisu Bazgroszyt.pl przeprowadzą dzieci przez magiczny świat świetnej zabawy i nauki. Gry są dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Razem z przyjaznymi bohaterami gier można pobawić się w chowanego, polecieć w kosmos czy odkryć tajemnice ogrodu. Wśród gier znajdują się także takie jak: liczenie z Kredzią, rzucanie jabłek do celu czy zabawa Zakochany Big Pen.

Gry rozwijają kreatywność, zręczność i spostrzegawczość, pomagają w nauce literek alfabetu – przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesno-szkolnym. Dzięki nim dziecko zdobywa nowe umiejętności i doświadczenia. Warto dodać, że gry zostały opracowane we współpracy z ekspertami – pedagogami oraz psychologami.

Aplikacja dla dzieci Bazgroszyt została przygotowana specjalnie dla klientów T-Mobile i jest przeznaczona na smartfony i tablety. Możną ją wypróbować przez 3 dni za darmo, a następnie opłata wynosi tylko 4,99 zł z VAT za miesiąc.

Wprowadzona w październiku 2013 roku usługa MyBox pozwala na korzystanie z wybranych aplikacji w wygodny sposób. Płatności za ich używanie doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, więc nie wymagają posiadania karty kredytowej. Aby pobrać MyBox, wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80545 w treści wpisując MYBOX.

Ale to nie koniec kreatywnych aplikacji i gier na tablety i smartfony od Bazgroszyt.pl

Prezentujemy Wam super nowość – teraz Kredziaki porzuciły swoje pudełko od kredek i są z Wami w domu i w podróży – gdziekolwiek chcecie. Dzieci mogą do woli rysować nawet, jeśli nie mają przy sobie prawdziwych kredek. W aplikacji Bazgroszyt (do pobrania na tablety) rysujesz bez kredek – dotykowo – na ekranie tableta. Do wyboru są trzy krainy: w kosmosie, pod wodą i w ogrodzie – w każdej z nich znajdziecie kilkanaście obrazków do pokolorowania. Do rysowania użyjecie kredek we wszystkich kolorach tęczy, a także specjalnej magicznej kredki, która rysuje serduszka, gwiazdki i kolorowe kółka! Poza tym w aplikacji znajdziecie sporo ćwiczeń z grafomotoryki: połącz kropki czy labirynt. Na koniec, możecie zapisać swoją pracę i podziwiać stworzony rysunek w każdej chwili lub podzielić się nim z przyjaciółmi.

Czego nauczy się Twoje dziecko?
- rozwinie wyobraźnię – dzięki otwartej formie kolorowanek ćwiczy kreatywność
- ćwiczy motorykę ręki i przygotowuje ją do nauki pisania
- rysuje gdzie chce – w domu i w podróży

Aplikacja dostępna w wersji na iPada w AppStore (wkrótce w wersji na Android w Google Play) TUTAJ

Tutaj obejrzysz filmik jak działają kreatywne aplikacje od Bazgroszyt.pl:

Pozostałe aplikacje od Bazgroszyt.pl:

Memo Minki

Bazgroszyt Literki

Bazgroszyt Gry Logiczne

Bazgroszyt Kosmiczna Przygoda

Bazgroszyt Zakochany Rysek

Bazgroszyt Mycie Zębów (nowość)

Brak komentarzy do "Edukacyjne i kreatywne aplikacje dla dzieci"

Twój komentarz