02 paź, 2012

Angielski z Hello Kitty!

Autor: krolix Kategorie: Bez kategorii

Angielski z Hello Kitty to nowość wydawnictwa Egmont, bardzo ładnie wydana seria książeczek edukacyjnych dla dzieci.

 Nauka nie musi kojarzyć się z nudą! Edukacyjny Egmont proponuje najmłodszym serię Angielski z Hello Kitty, która bawi, uczy i wspomaga wszechstronny rozwój dziecka. Na cykl nauki języka angielskiego składają się książeczki do czytania, audiobooki, książki zadań, karty obrazkowe, czy zeszyty z naklejkami. Angielski z Hello Kitty skierowany jest do trzylatków i czterolatków.

- Angielski z Hello Kitty to nowa seria, która w ciekawy sposób oswaja dzieci z pierwszymi zwrotami w języku angielskim, czyniąc z nauki przygodę pełną miłych niespodzianek. Przejrzysta struktura serii oraz różnorodność ćwiczeń sprawiają, że maluchy zaczynają rozpoznawać i powtarzać angielskie słowa w sposób naturalny i spontaniczny. Połączenie ćwiczeń językowych z zadaniami rozwijającymi sprawności psychomotoryczne u dzieci 3 i 4-letnich czyni tę serię bardzo wartościową i godną polecenia! – mówi Anna Wieczorek, autorka podręczników do nauki języka angielskiego.

Nauka słówek i zwrotów w towarzystwie ulubionej dziecięcej bohaterki przynosi lepsze efekty. Hello Kitty sprawia, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje z nią pomagają najmłodszym lepiej zapamiętywać nowe wyrazy.

Ciesz się poznawaniem świata z Hello Kitty!

W serii ANGIESLKI z Hello Kitty ukazały się:

Moje pierwsze słówka:

KOLORY;

RODZINA;

LICZBY;

ZABAWY.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielka księga zadań: dla dziecka 3+ i 4+

 

 

 

Moje naklejanki: dla dziecka 3+ i 4+

 

 

 

Audiobooki:
- Moje urodziny
- Mój dzień

 

 

Wkrótce w serii ANGIESLKI z Hello Kitty ukażą się jeszcze:

  • Karty obrazkowe
  • Supernaklejanki:
    • 3+
    • 4+

Edukacyjny Egmont

Książki dla dzieci i młodzieży oznaczone logotypem Edukacyjny EGMONT to wartościowe merytorycznie i doskonale pod względem graficznym pozycje, których ideą jest uczyć w formie odpowiedniej i atrakcyjnej dla wieku dziecka i – co za tym idzie – jego rozwoju. Misją Edukacyjnego EGMONTU jest wydawanie takich książek, które pomagają czytelnikom w rozwijaniu pasji, odpowiadaniu na pytania pojawiające się w dorastających głowach… By stawały się przyjaciółmi i przewodnikami dzieci, które je czytają.


Brak komentarzy do "Angielski z Hello Kitty!"

Twój komentarz