11 maj, 2011

„Mama w przestrzeni publicznej” – wyraź swoją opinię!

Autor: krolix Kategorie: Dziecko|Kobieta|Wydarzenia

Badanie „Mama w przestrzeni publicznej” – wyraź swoją opinię! Czy Twoim zdaniem przestrzeń publiczna jest przyjazna dla rodziców i dzieci? Podziel się swoją opinią i wygraj nagrody! Portal ofeminin.pl wraz z firmą badawczą IQS przeprowadza badanie wśród Internautów (link: http://www.ofeminin.pl/akcja-spoleczna/ankieta), które ma za zadanie sprawdzić stan przystosowania przestrzeni publicznej dla mam z dziećmi.

Respondenci zostaną zapytani m.in.: Czy przestrzeń publiczna jest przyjazna dla rodziców i dzieci? Jak oceniasz sytuację matek karmiących, stan pomieszczeń do tego celu przeznaczonych oraz przewijaków? Czy ich liczba jest wystarczająca, a stan zadawalający? Co sądzisz o placach zabaw w Polsce i restauracyjnych menu skierowanych do starszych dzieci?

Badanie potrwa do 19 maja i rozpocznie ogólnopolską akcję społeczną na rzecz mam z dziećmi. Organizatorzy akcji podejmą próbę poprawy sytuacji mam w Polsce, a wyniki ankiety posłużą jako obiektywny argument w obronie postulatów akcji.

Podziel się z nami opinią na temat przystosowania przestrzeni publicznej dla mam z dziećmi. Oceń sytuację i wskaż, jakie zmiany są konieczne, aby żyło nam się łatwiej i przyjemniej.

Ankietę można wypełnić na stronie: http://www.ofeminin.pl/akcja-spoleczna/ankieta/.

Wśród wypełnionych ankiet zostaną rozlosowane nagrody! Wygrywa 50 osób.

Brak komentarzy do "„Mama w przestrzeni publicznej” – wyraź swoją opinię!"

Twój komentarz