16 lut, 2012

„DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” patronat Benc.pl

Autor: krolix Kategorie: Ciąża|Kobieta|Zdrowie

Po sukcesie akcji „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” w dziesięciu miastach Polski, przyszła kolej na Stalową Wolę. Już po raz jedenasty lekarze specjaliści przekonywać będą, jak ważna w czasie ciąży jest stała kontrola diagnostyczna. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, dla których nieobojętna jest troska o własne zdrowie w tym wyjątkowym okresie. Kolejne spotkanie z cyklu „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” odbędzie się:

1. marca 2012 roku w Stalowej Woli w Hotelu Sezam przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 51 Początek godz.18

„Dotychczasowe edycje cieszyły się ogromną popularnością. Z akcji skorzystało już ponad dwa tysiące kobiet. Ze spotkania wyszły bogatsze o konkretną wiedzę z zakresu profilaktyki diagnostycznej i roli, jaką odgrywa ona w czasie oczekiwania na dziecko.” – opowiada organizator spotkania, dyrektor marketingu Grzegorz Polus z Diagnostyki. „Idea cyklu ma istotny wymiar społeczny; uważam więc, że warto takie działania kontynuować.” – dodaje.

Już tradycją stało się zapraszanie wybitnych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa oraz diagnostyki, którzy chętnie podzielą się z zebranymi Paniami fachową wiedzą i poradami medycznymi. Tym razem na pytania uczestniczek odpowiadać będzie znany ginekolog i położnik lek. med.Tomasz Adamczyk oraz mgr Renata Warzyńska-Kuncio, specjalista II-go stopnia z diagnostyki laboratoryjnej. Wiemy , jak wiele wątpliwości i stresu przeżywają wszystkie Panie spodziewające się dziecka. Mamy więc nadzieję, że wiedza wyniesiona z tego spotkania okaże się bardzo pomocna i doda pewności oraz poczucia bezpieczeństwa każdej przyszłej mamie. Zapewniamy rzetelne materiały medyczne, a zaproszeni eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania. Na dotychczasowych spotkaniach poruszana była m.in. tematyka niepłodności męskiej i żeńskiej, cukrzycy ciążowej, skutki niedoboru jodu w czasie ciąży, czy wpływ infekcji na prenatalny rozwój dziecka.

Gwarantujemy przyjemną atmosferę oraz dodatkowe atrakcje: porady Pań ze szkoły rodzenia, pokaz chust do noszenia niemowląt, prezentację mody ciążowej i wiele innych. Na uczestniczki będą czekały również atrakcyjne upominki oraz drobny poczęstunek.

A wszystko po to, aby w doskonałej atmosferze uświadomić przyszłym Mamom znaczenie diagnostyki laboratoryjnej dla ich zdrowia i zdrowia ich przyszłych pociech.

SPOTKANIE MA CHARAKTER OTWARTY I JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

Zapraszamy wszystkie Panie ze Stalowej Woli i okolic!

Więcej o akcji na stronie: www.bezpiecznaciaza.diag.pl

O Akcji

Akcja społeczno – medialna „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” jest ogólnopolskim programem edukacyjnym, adresowanym dla Pań przygotowujących się do macierzyństwa. Inicjatywa podjęta przez ogólnopolską sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA ma na celu podniesienie poziomu świadomości znaczenia badań laboratoryjnych dla zdrowego i spokojnego przejścia przez tak ważny okres jakim jest ciąża.

Cykl spotkań Pacjentek z lekarzami-ekspertami, rozpoczął się w 2008 roku, w Hotelu Marriott w Warszawie, przy okazji Konferencji Naukowo-Szkoleniowej poświęconej roli diagnostyki laboratoryjnej w okresie ciąży, organizowanej przez Fundację Akademia Nowoczesnej Diagnostyki oraz ogólnopolską sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA.

Ideę akcji, swoją osobistą obecnością na pierwszym z cyklu spotkań w Warszawie wsparły ambasadorki akcji: Anna Samusionek – znana polska aktorka, oraz Olga Kuźniak – dziennikarka, współprowadząca programy o zdrowiu w TVN Style.

Główny Organizator – ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA – zorganizowała dotychczas podobne spotkania także w Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni, Białymstoku, Bielsku-Białej, Lublinie i Rzeszowie.

Źródło: Image Line Communication.

Brak komentarzy do "„DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” patronat Benc.pl"

Twój komentarz